Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Młodzi sadyści oblali ptaka benzyną i podpalili  

  RSS

XectoX
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 18
28/08/2009 1:54 am  

źródło: wp.pl

Trzech nastolatków z powiatu świeckiego znęcało się nad ptakiem. O sprawie poinformowała policjantów internautka, która na jednym z portali obejrzała krótkie nagranie z tej "zabawy". Młodzi sadyści przyznali się do winy.

Czujna internautka przesłała funkcjonariuszom odpowiedni link, dzięki któremu policjanci mogli zobaczyć jak trzech nastolatków oblewa ptaka łatwopalnym płynem i podpala. Policjanci zareagowali natychmiast.

Z ustaleniem i dotarciem do nastolatków funkcjonariusze nie mieli problemu, bo ci nie dość, że przedstawili się podczas nagrania, to mimo młodego wieku doskonale byli znani mundurowym.

Dzisiaj 12-latek oraz dwaj 13-latkowie zostali dowiezieni do świeckiej komendy, gdzie w obecności dorosłego opiekuna złożyli wyjaśnienia. Młodociani sadyści przyznali się do wybryku.

O losie chłopców zadecyduje sąd.

"... a Gniew Twój bezsilny niech będzie jak morze, ilekroć usłyszysz głos poniżonych i bitych, niech nie opuszcza Ciebie Twoja siostra Pogarda, dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają..."


OdpowiedzCytat
kingajkari
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 45
26/10/2009 11:01 pm  

Jak można być aż tak głupim ?
Nie rozumiem tego !
To ich zabawa ? :hallucine: Znęcanie się nad zwierzęciem ?
...

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?


OdpowiedzCytat
mikrofonek
forumowicz
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 36
26/10/2009 11:04 pm  

Nie wyobrażam sobie, jak można było tak postąpić.. Ciekawe jak by ktoś ich tak potraktował, czy było by im do śmiechu..


OdpowiedzCytat
Greeney
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 59
26/10/2009 11:19 pm  

Nie wyobrażam sobie, jak można było tak postąpić.. Ciekawe jak by ktoś ich tak potraktował, czy było by im do śmiechu..

Właśnie. :/ I jak znam życie i polskie prawo to albo nie poniosą odpowiedzialności, albo może ich zamkną w jakimś poprawczaku na kilka tygodni. Wyjdą i dalej będą się "bawić" :/

[edytowane 26/10/2009 przez Greeney]

[img]http://img190.imageshack.us/img190/7118/thebeatlesbanwa4.jpg[/img]


OdpowiedzCytat
Madzia829
świeżaczek
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 3
26/10/2009 11:26 pm  

Nie wiem, jak tak można... Przecież zwierze też czuje...


OdpowiedzCytat
migotka.ania
rozmówca
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 70
27/10/2009 4:49 pm  

Jestem zdania, że wiini są rodzice i szkoła. Rodzice, bo nie nauczyli podstawowej wrażliwości i realnego pojmowania rzeczywistego świta. Szkoła, bo nie pokazali im ciekwszego eksperymentu na chemii lub fizyce. Brawa dla kobietki, która wysłała link policji...


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
04/12/2009 8:18 pm  

potwory. brzydzę się takimi ludźmi. z takimi to tylko do więzienia lub poprawczaka... o ile nie gorzej... ;//

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
04/12/2009 9:20 pm  

a ja jestem zdania, że zaprzestanie jedzenia mięsa w ogóle uwrażliwia ciało umysł na świat. Zmysły się wyostrzają, człowiek zaczyna rozumieć, że "ja to inny TY"


OdpowiedzCytat
twwk
 twwk
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 3
17/01/2010 4:42 pm  

Ja nie wiem czy oni nie rozumieją, że zwierzęta, taki ptaszek np. też ma uczucia i tak samo jak ich może go boleć? To jest straszne, co robią ludzie.. ale teraz nasuwa się pytanie, po co tak robią? Smutne...


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
09/02/2010 1:46 am  

Czlowiek jest bezlitosny dla czlowieka to niby czemu mial by byc czuly na zwierzeta...

A po za tym, czego my oczekujemy od tych 12i13latkow ktorzy maja juz ciekawa kartoteke, skoro dla ludzi doroslych( nawet pracujacych w oswiacie) zwierzeta to tylko pokarm, ktory jest glupi, nie mysli i jest po to by go zabic...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
  
Praca