Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nowa Fajna Akcja PeTAy  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
09/12/2009 11:42 pm  

na stronie PeTAy Krupa w całej okazałości 😉

dobrze wiesz ,że nie chodzi o Krupę a o przekaz całej kampanii
jeśli kogoś ona interesuje to na stronach playboya jest więcej 😉

Dziękuję Aniu za informację
rzeczywiście na innych forach ten sam temat przedstawiony identycznie co świadczy o działaniu przemyślanym i celowym by wywołać oburzenie
mnie nagość nie szokuje ale nie tolerują pół-prawdy i wiem kiedy ktoś manipuluje faktami próbując wywrzeć wpływ na ludzi


OdpowiedzCytat
Majowa
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 175
10/12/2009 1:01 pm  

Ale macie problem z gołą babą 😎 Nawet nie jest goła bo to co ciekawsze do oglądania zakryli krzyżem. No to ja to wkleję
[img] [/img]

Swoją drogą zabawne.

A katolicy czemu się oburzają. Przecież sami robią kampanię krzyżową gdzie popadnie. Jak krzyż jest w szkołach, na Giewoncie i na Maczudze Herkulesa(sic!) to pasi?
"Nie będziemy usuwać żadnych krzyży". Z gołej Krupy też!!!!! 😉


OdpowiedzCytat
an
 an
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 360
11/12/2009 1:07 am  

Ale macie problem z gołą babą 😎 Nawet nie jest goła bo to co ciekawsze do oglądania zakryli krzyżem. No to ja to wkleję
[img] [/img]

A do kogo to? Kto ma problem?? Bo ja nie mam, Ayna tez nie ...

ania


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
11/12/2009 1:39 am  

No to ja to wkleję

Każdy chyba potrafi to zrobić. Nie zrozumiałaś... Takie zdjęcie powinno być w pierwszym poście , tutaj to już nie ma znaczenia dla przypadkowych czytelników


OdpowiedzCytat
assasello987
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 270
11/12/2009 4:40 pm  

i widzicie dyskusja tczy sie dookoła katolikow i nagsci tej laski. a nikt o psach nie gada. ja bardzo lubie wykorzystywanie nagosci w sztuce, pokazywanie jej piekna (lub brzydoty) i lubie szokujace plakaty, wiec krzyz mnie nie razi. ale za jakis czas (nawet teraz) wiekszsci ludzi pamieta ta panią i krzyz a nie ma pojecia ze chodzi o psy. lepiej bylo by np zrobic plakat na ktory po jednej stronie jest taki "brzydki"brudny kudlaty 'burek" schroniskowy, a po drugiej after- ten sam pies wykąpany . zeby pokazac ze kupiony pies jest tak samo piekny i fajny jak ten ze schroniska. to taka propozycja- poprostu plakat z przeslaniem


OdpowiedzCytat
an
 an
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 360
11/12/2009 4:44 pm  

i widzicie dyskusja tczy sie dookoła katolikow i nagsci tej laski. a nikt o psach nie gada. ja bardzo lubie wykorzystywanie nagosci w sztuce, pokazywanie jej piekna (lub brzydoty) i lubie szokujace plakaty, wiec krzyz mnie nie razi. ale za jakis czas (nawet teraz) wiekszsci ludzi pamieta ta panią i krzyz a nie ma pojecia ze chodzi o psy. lepiej bylo by np zrobic plakat na ktory po jednej stronie jest taki "brzydki"brudny kudlaty 'burek" schroniskowy, a po drugiej after- ten sam pies wykąpany . zeby pokazac ze kupiony pies jest tak samo piekny i fajny jak ten ze schroniska. to taka propozycja- poprostu plakat z przeslaniem

Tez tak mysle, chciaz ten plakat mi nie przeszkadza (swojá drogá piékna ta Krupa i figure ma swietná - jest czego pozazdroscic ) , to sedno sprawy zupelnie sie zgubilo.

ania


OdpowiedzCytat
AnKa_15
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 60
16/12/2009 5:27 pm  

Moim zdaniem jednak lepiej nadawałyby się tam w tle takie typowe schroniskowe kundelki, niż psy rasowe.

Kiedy człowiek zabije tygrysa, nazywa to sportem, ale jeśli tygrys zabija człowieka nazywa się to okrucienstwem.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca