Kilka dni temu miał pierwsze urodziny, niestety jego dalsze życie zamiast wspaniałego, szczęśliwego, pełnego radości trwania, wisi na włosku. Kilka tygodni temu wydarzyła się tragedia, nieszczęśliwy wypadek - Tymuś zaplątał się w łańcuch. Lekarz podjął leczenie na miejscu, ale okazało się, że konieczne jest przewiezienie konia do specjalistycznej kliniki. Otrzymaliśmy
rozpaczliwą prośbę o przyjęcie go, gdyż właściciela nie stać było na dalsze leczenie. To jeszcze małe dziecko, piękne i wyjątkowe w stosunku do ludzi. Był kochany i pielęgnowany przez swojego właściciela, więc kocha l udzi, uwielbia być głaskany, wszystkich obdarowuje całuskami. W tej chwili przebywa pod troskliwą opieką w klinice dla koni, jego stan jest poważny, ale postanowiliśmy dać mu szansę, powalczyć o jego życie. To młody, silny organizm, wspomagany jeszcze silną więzią z ludźmi, zaufaniem i wolą życia. Jeśli jednak leczenie nie przyniesie spodziewanego efektu mamy świadomość, że będziemy musieli podjąć bardzo trudną decyzję i pomóc mu odejść .....
Z całego serca Was wszystkich nasi Przyjaciele prosimy o finansową pomoc na leczenie Tymusia - liczy się każda złotówka, bo może pomóc uratować jego życie. Za wpłaty na konto zbiórkowe z dopiskiem „Na leczenie Tymusia” SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.
Konto zbiórkowe 20 1050 1399 1000 0090 7108 9651
Szajba
Praca
Proszę Zaloguj Się lub Rejestracja







