Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kruche życie źrebaczka Tymusia-Apel Przystani Ocalenie  

  RSS

agabyt
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 96
24/05/2010 3:26 pm  

Kilka dni temu miał pierwsze urodziny, niestety jego dalsze życie zamiast wspaniałego, szczęśliwego, pełnego radości trwania, wisi na włosku. Kilka tygodni temu wydarzyła się tragedia, nieszczęśliwy wypadek - Tymuś zaplątał się w łańcuch. Lekarz podjął leczenie na miejscu, ale okazało się, że konieczne jest przewiezienie konia do specjalistycznej kliniki. Otrzymaliśmy

rozpaczliwą prośbę o przyjęcie go, gdyż właściciela nie stać było na dalsze leczenie. To jeszcze małe dziecko, piękne i wyjątkowe w stosunku do ludzi. Był kochany i pielęgnowany przez swojego właściciela, więc kocha l udzi, uwielbia być głaskany, wszystkich obdarowuje całuskami. W tej chwili przebywa pod troskliwą opieką w klinice dla koni, jego stan jest poważny, ale postanowiliśmy dać mu szansę, powalczyć o jego życie. To młody, silny organizm, wspomagany jeszcze silną więzią z ludźmi, zaufaniem i wolą życia. Jeśli jednak leczenie nie przyniesie spodziewanego efektu mamy świadomość, że będziemy musieli podjąć bardzo trudną decyzję i pomóc mu odejść .....

Z całego serca Was wszystkich nasi Przyjaciele prosimy o finansową pomoc na leczenie Tymusia - liczy się każda złotówka, bo może pomóc uratować jego życie. Za wpłaty na konto zbiórkowe z dopiskiem „Na leczenie Tymusia” SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Konto zbiórkowe 20 1050 1399 1000 0090 7108 9651

[img] [/img]

Szajba


OdpowiedzCytat
Dzierzba
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 102
24/05/2010 7:42 pm  

Wpłacone.
Bardzo to źle wygląda, ale chyba kość jest nienaruszona więc trzeba tylko liczyć na doświadczenie i wiedzę weterynarza.


OdpowiedzCytat
agabyt
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 96
24/05/2010 8:17 pm  

dziekuje w imieniu Tymusia;]

Szajba


OdpowiedzCytat
  
Praca