Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Świnki  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
20/07/2011 4:46 pm  

Krowa nie ma laktacji sama z siebie tylko musi zajść w ciążę i urodzić młode, sama laktacja trwa niecały rok. Tak samo jest u człowieka, kobieta nie "daje" mleka ot tak. I pytanie brzmi co byś zrobiła z cielakiem? 😎


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
20/07/2011 5:36 pm  

Wow! Nie wiedziałam, że świnia tak szybko biega. 😉 A ta na filmie, to fajna rozrabiara. 😉

Wszystko jest sprawą kultury i tego co akceptuje, bądź odrzuca. Nie chciałabym jednak, żeby świnki stały się nową modą, bo już dla psów nie ma miejsc w schroniskach...

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
Felodrema
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 74
21/07/2011 1:53 am  

Ja kiedyś oglądałam program o babce z Niemiec, która właśnie ma 2 świnki w domu. Mówiła, że to bardzo czyste i mądre zwierzęta. Wtedy doszłam do wniosku, że chętnie bym zaopiekowała się takimi świnkami. Ale takie moje świnki musiałby tolerować kota, bo ten jest jednak u mnie na pierwszym miejscu.


OdpowiedzCytat
Doriska
rozmówca
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 78
27/07/2011 12:50 am  

Moja siostra ma 2 świnie na dożywocie, mają już 5 lat 🙂 Jak były małe to chodziły na smyczy i szelkach, bawiły się z psami. Reagują na imie i uwielbiaja być głaskane. Faktycznie lubią taplać się w błotku, ale za to w boksie (jeśli jest wystarczająco duży) brudzą tylko w jednym kąciku, a reszte miejsca zachowują czyste.

Zapraszam do obejrzenia mojego rękodzieła http://srebrnaagrafka.pl/sklep/cottage


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
11/08/2011 12:04 pm  

[url] http://www.freekibble.com/knews.asp[/url]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Princess_Leia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 143
11/08/2011 10:00 pm  

ja to jak się wyprowadzę, chcę mieć domek na wsi z mnóstwem zwierząt domowych.
będę je dokarmiać, opiekować się nimi, tak jak winno się traktować zwierzęta.
mam nadzieję, że moje marzenie się spełni 🙂

sky's the limit.


OdpowiedzCytat
lassie
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 6
18/10/2011 10:49 pm  

Ja jak dorosnę na pewno przygarnę świnie ale zaopiekuje się też krową bo to są zwierzęta które kocham od pierwszego wejrzenia :love:


OdpowiedzCytat
Aryenne
rozmówca
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 73
19/12/2011 2:10 pm  

Ja nie chciałabym uratować jednego prosiaczka, tylko wszystkie. Dlatego wciąż walczę z mamą o wegetarianizm...


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca