Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Film-Download, Earthlings - 776 MB  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
27/04/2006 3:55 am  

"EARTHLINGS"
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na jeden z najważniejszych filmów o tematyce praw zwierząt. Oglądałem już wiele przerażających filmów o losie zwierząt...,ten jest najbardziej przerażający.

I jeżeli ktoś po obejrzeniu tego Filmu nie zostanie wegetarianem ten prawdopodobnie już nim nigdy nie zostanie.

Film (Download Earthlings -776 MB) można ściągnąć pod:
http://www.roland-kaufmann.ch/2006/03/
Kto potrafi, proszę skopiować z twardego dysku na CD lub DVD i przekazać dalej (prośba autora strony)

PS.
pojawiły się u mnie momenty słabości w czasie oglądania tego filmu i coś we mnie wrzeszczało już wystarczy, wyłączyć! Ale nie miałem sumienia żeby przerywać.


OdpowiedzCytat
Reakcja69
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 20
27/04/2006 6:17 pm  

mam za soba ten film

jest tam wiecej niz to co do tej pory mozna znalezc o zwierztach

jest tam wszystko....

najbardizej zaszkokowaly mnie sceny pokazujace postepowanie ze zwierz.porzuconymi - psami.


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
17/05/2006 9:45 am  

Temat przeszedł bez większego echa, a film jest bardzo ważny też dla wegetarian, bo rozwiewa wszelkie wątpliwości związane z pytaniem czy postąpiłem/am słusznie przechodząc na wegetarianizm. Nie przejmujcie się mocno tym, co napisałem powyżej, film jest przerażający, ale też wyjątkowy w swoim rodzaju i z głębokim przekazem!

[edytowane 13/11/2008 przez bezciała]


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
17/05/2006 11:05 am  

🙁 🙁 obejzałam jush dawniej...


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
18/05/2006 9:41 am  

Mam narazie dosyc ogladania tych filmow . Ale sciagne go napweno na plytke i rozdam dalej . Pozdrawiam Aldona


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
18/05/2006 4:09 pm  

[b]Earthlings jest definitywnie najbardziej niechcianym filmem wszechczasów![/b]
Ziemianie nie chcą tego filmu oglądać, ale dlaczego?

Taki hindus znajomy opowiadał jak to w Indiach ludzie szanują zwierzęta. Dałem jemu jedną z kopii DVD nie uprzedzając, co zobaczy. W filmie są też sceny z Indii, a hindusi obchodzą się [b]szczególnie brutalnie[/b] z świętą krową. Od tej pory hindus mnie unika, pozdrawia z daleka i natychmiast znika. Jakiś niebezpieczny Film kurna...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
18/05/2006 7:58 pm  

hmm..ja bym go obejrzałą, ale n strasznei długo się sciąga, czy wszystkim tak powoli to idzie, czy tylko mi??Jak znajdę chwilę w weekend to sciągne go i obejrzę, a ile on w ogóle trwa??

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Reakcja69
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 20
18/05/2006 11:08 pm  

wpamietam scene z tego filmu jak hindusi wrzucaja zywego psa do smieciarki mielącej śmieci

... w indiach jedna z podstaw duchowosci i filozofii jest ahimsa - nie zadawanie przemocy.... nie mowiac o wierze ze czyniac zlo sprawiamy ze sami bedziemy musieli go doswiadczyc (prawo karmy)

tak naprawde w tym pieknym kraju od dawna jest spora dewaluacja wartosci


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
18/05/2006 11:27 pm  

bezciała, bylbym wdzieczny, gdybys mi wyslala bo ja nie moge tego sciagnac... ;/

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
19/05/2006 12:26 am  

No przecież, a DVD jest bardzo dobrej jakości i film trzeba naprawdę zobaczyć,
wyjątkowe zdjęcia, oczy i sama mimika twarzy tych zwierząt są niezwykłe do tej pory
nie widziałem nigdzie takich ujęć. Szczególnie utkwił mi w pamięci mały piesek zamknięty w klatce siedzący bez ruchu oczyma panicznie lustrujący otoczenie wokół siebie. I słoń cyrkowy, który przełamał strach przed hakiem i prądem i celowo zabija swojego kata, a na koniec, gdy zostaje zastrzelony widać jakby ulgę w jego oczach, on się uwolnił.

[edytowane 10/6/2006 od bezciała]


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
19/05/2006 12:44 am  

a da sie to zapisac z tej strony?? bo probuje i nidyrydy, ale ja niezbyt "skomputeryowana" jestem 😉

do tej pory obejrzalam fragment, ok 30 min...poplakalam sie jak male dziecko 🙁
jak kilka lat nie obgryzam paznokci, tak przy ogladaniu tego filmu wszystkie zostaly skrocone...rece mi sie trzesly, czulam sie jakos tak bezsilna a lzy lecialy jak istny potok... 🙁 🙁 🙁


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
19/05/2006 5:11 am  

marcelinka musisz kliknąć prawą stroną myszy na napis "Download Earthlings" i wybrać polecenie: "Zapisz jako..." Po otworzeniu się okna "Zapisz jako..." możesz Wybrać folder w którym chcesz umieścić film. Ściąganie odbywa się szybciej w nocy i godzinach porannych.

[edytowane 10/6/2006 od bezciała]


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
25/06/2008 11:02 pm  

Podbijam ten stary temat, może ktoś jeszcze filmu nie widział. Zamiast ściągać, można obejrzeć np. tutaj:
http://veg-tv.info/Earthlings

Obiecałam sobie nie oglądać więcej tego typu materiałów, ale linka dostałam od swojej byłej polonistki, co mnie trochę zdziwiło (wystarczyło spojrzeć na element adresu - "veg-tv"). ogląda się strasznie, naprawdę. Myślę, że jest w stanie zrobić wrażenie nawet na egoistach, którzy uważają, że zostali pożarci przez znieczulicę. Rozesłałam, chociaż wiem, że większość zignoruje ten link, niektórzy obejrzą tylko fragment, a inni gotowi są jeszcze się na mnie obrazić. Łudzę się, że takie "sianie propagandy" zmieni sposób myślenia choćby jednej osoby.
Moja mama obejrzała fragment. Zrobiło to na niej wielkie wrażenie, wyszła z pokoju, potem wróciła. Niewiele to jednak zmieniło. Skończyło się na "nie oglądaj lepiej takich rzeczy, bo zwariujesz jeszcze bardziej" - czyli umniejszenie wagi problemu. Coś się jednak ruszyło, bo niełatwo było odeprzeć argumenty zawarte w przesłaniu tego filmu.
Rozsyłajcie, może chociaż jakiś marny odsetek skusi się na terapię szokową i zmusi się do refleksji...


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
25/06/2008 11:22 pm  

Ja bym ten film obejrzał ale nie wiem jak go pobrać 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
26/06/2008 12:48 am  

Stanisławie, skorzystaj z linka podanego przeze mnie. Wygodniej nawet oglądać tutaj:
http://video.google.com/videoplay?docid=-7105458742770657802&hl=pl
Co prawda, nie można go chyba pobrać, ale za to można sobie powiększyć (jakość się pogarsza, zwłaszcza w kwestii napisów, ale da się wytrzymać).


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca