Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zrobimy to wspólnie??  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
23/05/2006 7:56 pm  

Ok, widzę, że dużó osób zainteresowało się tematem, ale teraz przydałoby się coś zrobić, jeśłi ktoś jest obyty z komputeremi chce pomóc to niech do mnie napisze na PW i wtedy uzgodnimy, co dalej, a resztę poinformujemy w tym temacie:).Bardzo prosze o tę pomoc, bo dla mnei większosc spraw na kompie to czarna magia:D.
Pzdr!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
23/05/2006 10:56 pm  

ja jestem z komputerkiem na Ty 😉 jakbym mogla cos pomoc to piszcie 🙂 w takich akcjach jestem zawsze chetna tylko nalezaloby ustalic co mamy konretnie robic?? rzeczywiscie sporo osobek sie zebralo 🙂 milo 🙂

]:>


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
24/05/2006 12:32 am  

Aditya, to Ty pomyśł jakie filmiki najlepiej wybrać, a później dalej się pomyśli co dalej, a z Twojej pomocy napewno Edisiu skorzystamy:)..tylko trochę powoli to idzie, bo naprawdę ciężko coś konkretnego wymyślić, a wiem, że macie dużo pomysłów, tylko nam trzeba konkretów, ja w weekend się zastanowię co możne zrobić żeby już zacząć działąc:).
Pozdrawiam i dziękuję za kazdą pomocną dłoń:)!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
kinga:)
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 62
24/05/2006 1:48 am  

Hej! myślę, że to rzeczywiście niezły pomysł,żeby cos zdziałać trzeba byc zauwazonym przez media,bo to przez nie mozemy dotrzec do większej liczby osób,niektórych pewnie zupełnie nieświadomych tego co się w naprawde dzieje...taka akcja nie zmieni pewnie radykalnie i od razu tragicznej sytuacji zwierząt,ale moze byc to nasz pierwszy ważny krok w dobrej walce.Może ludzie zaczeli by sie nad tym zastanawiac ,może znalazło by sie więcej naszych sprzymierzeńców ...Każda podjęta próba ma wielka wartość nawet jesli sie nie powiedzie.
"rozmowy w toku" to dobry pomysł-program ma dużą oglądalnosc ,jest nadawany o korzystnej porze,a prowadząca Ewa Drzyzga, wydaje mi się ,że nie boi się kontrowersyjnych tematów :exclam: więc moze wyślijmy jakiegos wspólnego meila jak ktos juz proponował.Siła w grupie 😉 ja się przyłączam!


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
24/05/2006 1:59 am  

no to mamy okolo 12-15 osob 😉 troche malo jak na taka akcje ale mysle ze ktos sie jeszcze przylaczy 🙂 pozdro 😉

]:>


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
24/05/2006 2:17 pm  

Wspaniały cel!
Może oprócz TVN spróbujemy z róznymi gazetami,można by zacząc od listów do różnych redakcji pism informacyjnych i kobiecych..a potem może nawet postarać się o jakiś artykuł..wprawdzie nie podziała to tak jak film,ale od czegoś trzeba zacząć.POzdrawiam


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
24/05/2006 3:51 pm  

aKto z Was jest w wieku szkolnym??Gimnazjum, Liceum??Bo jak już wcześniej o tym pisałąm, teraz jest koniec roku i nauczyciele już w sumie kończą materiał, moż ezaproponujcie, ż ezrobicie projekt o wegetarianiźmie, pomocy zwierzętom, środowisku, testach na zwierzętach..cokolwiek..niektórzy z Was pewnie popukają się w czoło, ale warto spróbować.A nuż wpadnie jakaś ocena, moż ekomuś da to do myśłenia, a my będziemy mieć czyste sumienie, ze jakoś pomagamy zwierzakom.
Oczywiśćie na tym nie skończymy, ale warto próbować:D!!!
Pzodrawiam:)!!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
kazamuko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 630
24/05/2006 3:55 pm  

Aldona podoba mi się twój pomysł, z tym aby się lepiej zorganizować i wystąpić z tematem nie jako pojedyńcze osoby, ale większa grupa. Wiem teraz to już z doświadczenia naszej lokalnej małej bitwy, że jak człowiek idzie sam coś załatwić w urzędzie to jest spławiany, ignorowany. W moim mieście założyliśmy sobie psie stowarzyszenie i tak się zawzieliśmy, że zebraliśmy wymagane 15 osób by mieć osobowość prawną, być wpisanym do twz. KRS-u teraz jak coś będzie nie tak to możemy nawet pozwać miasto do sądu. Jest zupełnie inaczej. Przede wszystkim jest rozmowa. Wcześniej jak powiedziałam, o placu na psie przedszkole w mieście, to wręcz mnie tam skrzyczały, że co ja sobie wyobrażam, teraz negocjujemy już nie czy ale gdzie i prawdę mówiąc ja sobie wybrzydzam, odrzuciłam właśnie jedną beznadziejną lokalizację..Chcę pokazać wam różnicę w skuteczności. Ja oczywiście przyłączam się do tej listy, tylko musicie mi powiedzieć jak to zrobić wirtualnie ? Możemy też skrzyknąć się w parę stowarzyszeń, stoworzyć jakąś taką koalicję, może wtedy byłoby to bardziej zauważalne, że np. Empatia, Gaja, ktoś tam jeszcze i ktoś i nawet to nasze psie stowarzyszenie się włączyło, że apeluje, zwraca uwagę na problem, może to by było takie medialne. Rozpisałam się jak zwykle, ale jestem z wami i mogę się w coś włączyć.Pozdrawiam. Tak pomyślałam czy realne jest umieszczenie na stronie w jakiejś takiej skondensowanej formie ,jako załącznik? takiego filmiku o losie zwierząt? Jeśli tak to moglibyśmy coś na naszą psia stronę wciągnąć! www.kynos1.ovh.org

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
24/05/2006 4:27 pm  

Droga Wiejko, ja chodze do 6 klasy podstawówki i już takie coś robiłam 😀 wpadła mi za to szósteczka a nauczycielka byla zachwycona zreszta podobnie jak moja klasa 🙂 na poczatku mialam zrobic tylko plakat z najwazniejszymi info ale jak babka to zobaczyla to zazyczyla sobie lekcję 😀 no i po tej lekcji nie jestem uwazana za dziwoląga bo dalam mojej klasie konkretne zalety bycia wege, w czym wegetarianizm pomaga i ogolnie fajnie jest 😀

]:>


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
24/05/2006 5:47 pm  

no i brawo, więcej takich akcji i bęedzie super:D.Moja klasa jednak nie uważa, ze są jakieś korzyści z bycia wege i tylko pytają jaki jest w tym sens, że i tak żadnych zwierząt nei uratuję, bo przemysł dalerj będzie się rozwijał:/,, czasem mam już dosć tłumaczenia..
Ale nie możemy się poddawac, ja w weekend musze się czymś zająć dokładniej:D.
Pozdrawiam!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Edisia
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 25
24/05/2006 7:09 pm  

a mojej klasie jak powiedzialam ze wystarczy zeby niewielki procent miesozercow zostalo wege i juz liczba zabijanych zwierzakow sie zmniejsza o ilestam milionow 😀

]:>


OdpowiedzCytat
kinga:)
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 62
31/05/2006 1:27 am  

Hej ludzie!co jest? 😮 dlaczego temat został juz zamknięty i nikt go nie podejmuje?czyżby idea zrobienia czegos wspólnie upadła...?przecież było tyle dobrych pomysłów tylko(aż) trzeba by je wspólnie urzeczywistnić.pozdrawiam wszystkich!


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
31/05/2006 2:34 pm  

No ja włąśnie szukam kogoś kto by mógł stworzyć taką petycję do podpisania, czy znalazł wzór takowej i żęby ją rozesłać do podpisanmia i później do jakiś organiacji, tylko, ż eja na komputerze niezbyt się znam, a w necie rzadko siedzę i nie znam za dużó źródeł??Czy ktoś pomoże:D?

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
24/06/2006 11:29 pm  

Czytaliscie panstwo ostatnia POLITYKE? Po wstrzasajacym artykule pani Malik o handlu konmi, teraz jest obszerny raport na temat psow, hodowli i schronisk autorstwa pani Joanny Ciesli. Brawa dla gazety i zachecam do lektury.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
SoulFly
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 112
25/06/2006 1:23 pm  

uwazam ze to swietny pomysł, jestem z wami 🙂


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca