Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Okrucieństwo  

Strona 1 / 2 Następny
  RSS

Tabitha
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 6
12/05/2006 1:16 am  

Dostałam od koleżanki link do filmu - pfe! To nie film, tylko... Coś strasznego!

http://www.steakandcheese.com/content/detail.asp?ID=28551&type=1&page=2

Nie potrafiłam obejżeć do końca. Wyłączyłam, jak ta kreatura wbijała obcas mu do oka! Skandal! Naprawdę nie wiem co powiedzieć! Rozryczałam się kiedy to oglądałam...


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
12/05/2006 1:23 am  

Jejq, co za totlne okrucieństwo??Jakie bezcelowe??Nie oglądałam do końca tego...przecież trzeba być kretynem żeby tak męczyć takei kochane maleństwo, ale by ta kobieta oberwała ode mnei po łbie, biedne maleństwo://.Nigdzy tego nie zrozumiem:(..i takich filmów będzie jeszcze pełno:/

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
Aldona
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 52
12/05/2006 10:43 am  

Ja juz tego nie ogladam . Po co sie mam denerwowac.


OdpowiedzCytat
alias
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 108
12/05/2006 5:45 pm  

nie ogladajcie, na filmiku kobieta wklada obcas w oko zywego krolika i go rozdeptuje

to co zrobimy zlego wkrotce do nas wroci w postaci jeszcze wiekszego zla, wiec ta sadystka na pewno dostanie za swoje;/

zesraj sie a nie daj sie


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
12/05/2006 10:54 pm  

Po pierwszym kadrze wyłączyłam. Nie na moje nerwy. Boję się myśleć o tym, co czuł ten królik.


OdpowiedzCytat
Wiejka
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 808
13/05/2006 2:12 am  

ale ja tego nie rozumiem, jak tak można....po prostu wkurza mnie ta bezsilność:(...
To ona tam mu do oka wsadza ten obcas??!!!!!!!Ja widziałam tylko/aż jak mu obcas do pyszczka wsadza://///taka zła jestem 😡

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
25/05/2006 2:05 pm  

Okropne, co za Bestia! kurna, zwierzęta laboratoryjne przechodzą przez podobne piekło i większość Ludzi to akceptuje, można zwątpić...


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
25/05/2006 6:34 pm  

Co to ma być do chole** 😡 Najgorsza jest bezsilność dla tego zwierzęcia i wielu innych juz nic nie zrobimy ale trzeba walczyć o to żeby w przyszłości nie dochodziło do czegoś podobnego 🙁 Film okropny jak tak wogóle mozna...ZERO empatii zero...roumu tez zero a nawet na minusie 😡 Niwiem komu do czego potrzebne bez sęsowne cierpienie zwierząt 😡


OdpowiedzCytat
marcelinka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 105
25/05/2006 8:13 pm  

nie obejrzalam tego...po pierwszym ujeciu wylaczylam-juz nie mam sily ogladac takich filmikow 🙁
a wszystkich ludzi, ktorzy krzywdza zwierzeta golymi rekami bym zabila!!! 😡 😡 😡


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
25/05/2006 9:20 pm  

Zobaczyłam tylko kawałek i wyłączyłam. Obejrzałam już wystarczająco dużo filmów tego typu aby być pewną ,ze bóg nie istnieje.


OdpowiedzCytat
LisaNicole
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 39
25/05/2006 11:03 pm  

Nie mam nawet najmniejszego zamiaru obejrzeć. A fakt faktem niestety podobnych filmów i innych okrutnych na pewno jest w necie masa... 🙁 🙁 🙁


OdpowiedzCytat
ania76
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
02/06/2006 3:27 am  

Ja normalnie jestem w szoku co to wogóle jest za bezsens jakaś głupia baba znęca się ad królikiem, jak można wogóle takie coś robić a już nagrywanie tego,ja już nie mam słów ani łeż do tego co ludzie robią ze zwiezętami ,nawet nie zdawałam sobie sprawy że takie okrucieństwa są co za bezsens,


OdpowiedzCytat
sieklik
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 251
02/06/2006 3:36 am  

powiem kolejny raz, tylko ostrzej niz zwykle: ludzie to DEBILE!! filmu nie ogladalem wystarczyly mi same posty zeby byc bliskim placzu i nudnosci... ;/ ja bym takiej nie zabijal... zrobilbym jej to samo co ona krolikowi!!

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise


OdpowiedzCytat
ania76
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 33
02/06/2006 2:16 pm  

powiedzcie mi czemu ma slużyćten durny film, na którym jakaś kretynka znęca się i zabija biednego króliczka, nie moge czego ludzie nie wymyślą ten świat jest coraz bardziej durny, po co zrobiono i nakręcono ten film ,POWIEDZCIE 🙁


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
02/06/2006 6:23 pm  

po co zrobiono i nakręcono ten film ,POWIEDZCIE 🙁

Całkiem łatwo się domyśleć. Osoba ta komunikuje nam, do czego jest zdolna. Nie było by w tej akcji zamiaru komunikacji, torturowanie nie zostało by sfilmowane.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca