Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

W związku z docierającymi do nas informacjami od osób, które od pewnego czasu otrzymują drogą SMS-ową niechciane wiadomości podpisane jako 'Wegetarianie.pl’, informujemy, że nasz portal nie jest i nigdy nie był nadawcą tego typu treści, a osoba/osoby, które je wysyłają nielegalnie podszywają się pod nas, psując dobre imię portalu, na które pracowaliśmy wiele lat.

Zgodnie z naszymi Zasadami Ochrony Prywatności, nie zbieramy i nie przetwarzamy w jakikolwiek sposób numerów telefonów oraz nie wysyłamy żadnych wiadomości typu SMS. Dane, które przetwarzamy w celu realizacji usług, określone są w jasny sposób w Polityce Prywatności portalu.

Promujemy wegetarianizm w przyjazny sposób, używając do tego zgodnych z prawem narzędzi i w poszanowaniu praw naszych użytkowników.

Równocześnie informujemy, że uznajemy tego typu działania osób trzecich za nielegalne, nękające adresatów takich wiadomości oraz godzące w nas, dlatego zdecydowaliśmy poinformować o tej sytuacji Policję w celu wyjaśnienia sprawy i wyeliminowania takich praktyk w przyszłości.

Portal Wegetarianie.pl