Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji comiesięcznych konkursów kulinarnych, gdzie do wygrania są smaczne produkty od naszych Partnerów. W tym miesiącu tematem przewodnim jest roślinne danie z użyciem orzechów a nagrodami są masła orzechowe Firmowe oraz nowa seria maseł smakowych, ufundowane przez firmę Primavika.

Potrafisz wykorzystać orzechowe smaki w swojej kuchni? Umiesz wyczarować smaczną, wegańską przekąskę, nietuzinkową zupę lub danie główne, pyszny sos albo deser na bazie/z użyciem orzechów?
Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!

Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają zestawy orzechowych maseł Primaviki.

Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca do godz. 18:00

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 30.05.2017 do godz. 18:00 25.06.2017 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl