Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ogłaszamy kolejną edycję konkursu kulinarnego, w którym do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematyka konkursu będzie powiązana z premierą nowej książki „Kuchnia wegetariańska. Smaki świata”, która prezentuje 250 oryginalnych przepisów na dania wegetariańskie z całego świata – smaczne, kolorowe i pełne aromatów.

 

W książce znalazły się przepisy kuchni śródziemnomorskiej, poprzez przepisy rodem z Ameryki Północnej i Południowej, aż po jeszcze bardziej egzotyczne dania afrykańskie i orientalne.

Dlatego zapraszamy do dzielenia się Waszymi propozycjami na dania zainspirowane kuchnią z dowolnie wybranych zakątków świata, które są zdrowe, smaczne a ich wykonanie nie nastręcza trudności.

Spośród osób, które do 31 marca włącznie nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają premierową książkę „Kuchnia wegetariańska. Smaki świata”, ufundowaną przez Wydawnictwo RM.

 

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 5.03.2019 do 31.03.2019 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl