Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przed nami przedświąteczna edycja konkursu kulinarnego portalu Wegetarianie.pl – tym razem zapraszamy Was do dzielenia się propozycjami przepisów na dania wielkanocne w wersji roślinnej. Do wygrania wyjątkowe pakiety wielkanocne bezmięsnych pyszności, ufundowane przez Partnera konkursu – Bezmięsny Mięsny!

Jak wiadomo tradycyjne dania wielkanocne bazują głównie na mięsie i mnogości jaj. Jednak przy odrobinie chęci i szczypcie wyobraźni możemy spędzić te święta posilając się smacznymi i zarazem etycznymi, wegańskimi potrawami – równocześnie przekonując do nich bliskich.

Wegańska Wielkanoc – to możliwe!

Czekamy na Wasze autorskie propozycje wegańskich potraw odwołujących się do tradycji świąt wielkanocnych – kulinarnych pomysłów, które staną się inspiracją dla osób, chcących sięgnąć w te święta po bezmięsne dania. Coś typowo tradycyjnego w wersji roślinnej a może nowoczesne wariacje inspirowane świątecznymi smakami i aromatami? Wielkanocny żurek, biała kiełbasa z kaszy jaglanej, roślinne majonezy, pasztety czy galarety a może coś na słodko – mazurek, baba wielkanocna? Kuchnia roślinna daje wręcz nieograniczone możliwości, więc pole do popisu jest spore 🙂

Spośród osób, które nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają pakiety wielkanocne pysznych zamienników mięsa od Bezmięsny Mięsny.

Każdy pakiet wielkanocny zawiera pięć jedynych w swoim rodzaju bezmięsnych klasyków – kiełbasę wiejską, pieczeń, pepperoni, boczek, kiełbasę jałowcową. Wszystkie aromatyczne i 100% roślinne, idealne na wegańskie święta!

Na zgłoszenia czekamy do 24 marca włącznie.
Wysyłka nagród już 26 marca aby pyszności mogły trafić do Was już przed świętami 🙂

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa w dniach 19 – 24 marca 2018 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
6. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
7. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
8. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl