Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Czas na kolejną edycję konkursu kulinarnego, w którym do wygrania są ciekawe nagrody od naszych Partnerów. Tym razem tematem konkursu są zupy, a nagrodami egzemplarze najnowszej książki Moniki Mrozowskiej „Zupy Moc”, zawierającej 70 sprawdzonych przepisów na zdrowe i smaczne zupy.

Czekamy na Wasze autorskie propozycje wegańskich, zdrowych zup – klasycznych, orientalnych, z ciekawymi dodatkami, idealnych na chłodne dni ale także takich, które przyjemnie chłodzą latem.

Zapraszamy do dzielenia się pomysłami!

Spośród osób, które do 24 czerwca włącznie nadeślą swój autorski przepis wraz ze zdjęciem dania na adres konkurs@wegetarianie.pl wybierzemy troje Laureatów, którzy otrzymają premierową książkę Moniki Mrozowskiej Zupy Moc, ufundowaną przez Wydawnictwo Zwierciadło.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest portal Wegetarianie.pl.
2. Konkurs trwa od dnia 3.06.2018 do 24.06.2018 roku.
3. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy o grach losowych i zakładach wzajemnych.
4. Udział w konkursie rozumiany jest jako nadesłanie na adres email Organizatora autorskiego przepisu według kryteriów zadanych w informacji konkursowej.
5. Jedna osoba może nadesłać jeden przepis.
6. Nadesłane przepisy zostaną ocenione przez Organizatora, który wybierze troje laureatów.
7. Uczestnicy zostaną poinformowani o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
8. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na opublikowanie nadesłanych przepisów wraz z fotografiami potraw na stronach internetowych Organizatora.
9. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Autor: Wegetarianie.pl