Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają na tygodniowy wypoczynek w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich, z pełnym, roślinnym wyżywieniem, połączony z warsztatami i pokazem kuchni wegańskiej, dyskusją o diecie roślinnej, porannymi rozgrzewkami, prelekcjami i wycieczkami górskimi.

Szukasz pomysłu na wypoczynek? Chcesz aktywnie spędzić czas nie martwiąc się o wege wyżywienie, poznać ludzi o podobnych przekonaniach, przeżyć przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami Wege Wakacje!

Naszą bazą będzie przepięknie położone schronisko na Hali Szrenickiej (1200 metrów n.p.m.), skąd roztacza się niezapomniany widok na Karkonosze, Góry Izerskie i Szklarską Porębę.

Wyjątkowe położenie z dala od zgiełku i panujący tam alpejski klimat pozwoli na szybkie zregenerowanie sił i oderwanie się od codzienności.

ROŚLINNE MENU

Śniadania i obiadokolacje – smaczne, sezonowe, zdrowe i kolorowe dania kuchni wegańskiej. Urozmaicone potrawy bez mięsa, mleka i jajek oraz roślinne słodycze będzie Wam serwował twórca portalu Wegetarianie.pl, miłośnik wegańskiego gotowania.

PROGRAM

Czas spędzony w Karkonoszach będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

– warsztaty gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” i dyskusja o zdrowej diecie roślinnej – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne i zdrowe dania roślinne.

pokaz kuchni roślinnej

– pasjonujące piesze wycieczki górskie z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza. Program wycieczek będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

– poranne rozgrzewki na dzień dobry

– warsztaty „Bezpiecznie w górach” – dowiemy się jak bezpiecznie w pełni korzystać z aktywnego wypoczynku w górach, jakiego sprzętu używać, jak się przygotować do wyjazdu, itp.

– prelekcja o filozofii praw zwierząt

– spotkanie powitalne i pożegnalne ze słodkim, wegańskim poczęstunkiem.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne zniżki w sklepie Wegestudio.pl, który na czas wyjazdu będzie działał lokalnie.

TERMIN

4 – 10 sierpnia 2019 (6 nocy)

KOSZT

Cena: 1250 zł

DZIECI w wieku 0 – 3 lata: gratis, bez świadczeń
DZIECI w wieku 3 – 12 lat: 50% ceny, ze świadczeniami

Cena zawiera:
– Zakwaterowanie (pokoje z umywalkami)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– Atrakcje zawarte w programie
– Ubezpieczenie.

REZERWACJA

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »
ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL/LATO2019
Kontakt: info@wegewakacje.pl
FB: www.facebook.com/wakacjewege