Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Przed nami kolejna, ósma już edycja największej wegetariańskiej imprezy na Śląsku – Wege Festiwal Silesia. Na imprezie ponownie zaprezentują się wystawcy zarówno z okolic Śląska, jak i z całej Polski. Zaserwują oni najlepsze ze swoich dań, produktów. Przekonają odwiedzających, że w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej można się zakochać od pierwszego spróbowania.

Wege Festiwal Silesia został tak dobrze przyjęty przed mieszkańców Śląska, że staje się już imprezą regularnie goszczącą w katowickiej Galerii Szyb Wilson. Ślązakom nie jest obcy temat wege, nie boją się też próbować. Poprzednie edycje odwiedzały zarówno osoby młode, całe rodziny, ale też osoby starsze – ciekawe nowych smaków.

Wege Festiwal Silesia to targi, podczas których można dostać potrawy niezawierające mięsa, ryb, owoców morza, żelatyny. To okazja do zdegustowania takich specjałów jak: kremowe hummusy, domowe potrawy w wersji wege, aromatyczne falafele, słodkie baklawy, dodające energii zielone koktajle, bezmięsna burgery, wegańskie pierogi, wegetariańskie smaki z różnych kuchni świata jak i wegańskie ciasta, ciasteczka, lody. To również roślinne kosmetyki, oleje, ręcznie wykonane i nietestowane na zwierzętach.

Podczas tego wydarzenia będzie można również nabyć wegańskie ubrania, książki, gadżety użytku codziennego.

Celem Wege Festiwalu Silesia jest uświadamianie nie tylko o kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, ale również o stylu życia. Wege to nie tylko jedzenie, ale i również stan świadomości.

Szykuje się bardzo słoneczna, kolorowa i pełna smaków niedziela.
Zabierzcie rodzinę i zjedzcie na obiad coś innego niż roladę z kluskami i modrą kapustą.

Wstęp bezpłatny ♥

23 września 2018, w godz. 12:00 – 19:00
Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1
Facebook: www.facebook.com/events/1650328888421812