Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Już 18-19 grudnia w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan i wegetarian – świąteczna edycja Wege Festiwalu!

Wege Festiwal Warszawa to największe w Polsce targi kuchni wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Świąteczny Wege Festiwal w wersji wegańskiej zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy oraz magiczna świąteczna atmosfera.

To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege. Podczas Festiwalu będziecie mogli spróbować wegańskich potraw w wersji świątecznej, roślinnie się zainspirować oraz zakupić podarunki dla bliskich.

Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory. Ponadto oryginalne rękodzieła, naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, ubrania małych polskich marek, torby i plecaki oraz niebanalne dodatki zero waste.

Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno, Festiwal Piwa, Wina i Cydru oraz Targ Świąteczny.

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/592377011808582
Poczuj Magię Świąt z Wege Festiwalem!

Wege Festiwal 18-19.12.2021r.
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki – wejście od strony Placu Defilad
Sobota 12:00-20:00
Niedziela 12:00 – 18:00