Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Już 10 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan – Wege Festiwal!

Wege Festiwal Warszawa to największe w Polsce targi kuchni wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

Wege Festiwal w wersji wegańskiej zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej – na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.

Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię azjatycką, polską, aż po roślinne sery, wegańskie wędliny czy przetwory.

Ponadto oryginalne rękodzieła, naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, ubrania małych polskich marek, torby i plecaki oraz niebanalne dodatki zero waste.

Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.

Przywitaj jesień Wege Festiwalem!

10.10.2021 w godz. 12-19
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1
Bilety do nabycia pod adresem: https://tiny.pl/97sqv
FB: facebook.com/events/1017399509015175