Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

A już 11 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan!
Wege Festiwal, w wersji wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej – na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.
Wydarzeniem towarzyszącym będą targi kosmetyków naturalnych Ekopiękno. To miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii, zapoznać się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków.

Zapraszamy do uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą, kosmetykami i wegańskim stylem życia.
W programie:
13:00-13:45 Vegenerat Biegowy – Przemysław Ignaszewski, autor książek, bloger, miłośnik biegów i kuchennych eksperymentów, zaprasza na spotkanie autorskie i pokaz kulinarny
14:00-14:45 Hanna Stolińska – doktor nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny, autorka książek, słowem niezrównany autorytet w dziedzinie racjonalenego odżywiania, opowie nam o zakłamanym jedzeniu i obali mity zdrowego odżywiania.
15:00-15:45 Smakoterapia – Iwona Zasuwa to kobieta wielu talentów. Muzyk, wokalistka (zespół Kayah), edukatorka żywieniowa, prowadząca program TV Ugotuj mi mamo, autorka strony smakoterapia.pl i serii książek. Przygotowała dla nas wykład o odporności przez cały rok.
16:00-16:45 Makutu – manufaktura kosmetyczna, stworzona po to by cieszyć się życiem blisko natury. To połączenie labolatorium z pracownią zielarską. Wystąpią z pokazem dżemów myjących do ciała.
17:00-17:45 KaapVino – Wojciech Lazarowicz, właściciel sklepu winiarskiego, autor bloga, specjalista od win wegańskich opowie o ich produkcji oraz zdradzi nam, czym wyróżniają, podzieli się z nami swoją wiedzą, na którą skupiają się lata pracy w braży winiarskiej.
18:00-18:45 Essence of Nature – będzie miało przyjemność poprowadzić pokaz wyrobu świec sojowych i wegańskich kul kąpielowych. Uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć swoje bezpieczne ekologiczne świeczki sojowe oraz musujące kule do kąpieli oparte wyłącznie na naturalnych składnikach, a także wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia będą produkty przygotowywane podczas pokazu.

Przywitaj jesień Wege Festiwalem!
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
11.10.2020.
Niedziela 12:00 – 19:00
Bilety dostępne tutaj: https://tiny.pl/7pvwt

Więcej na stronie www.facebook.com/events/326643382083989