Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukasz pomysłu na wypoczynek? Chcesz aktywnie spędzić czas nie martwiąc się o wege wyżywienie, poznać ludzi o podobnych przekonaniach, przeżyć przygodę w malowniczym miejscu? Spędź z nami Wege Wakacje!
Portal Wegetarianie.pl i Szkoła Górska MOUNTgoat zapraszają na tygodniowy wypoczynek z kuchnią wegańską, w uroczej scenerii Karkonoszy i Gór Izerskich!

Naszą bazą będzie przepięknie położone schronisko na Hali Szrenickiej (1200 metrów n.p.m.), skąd roztacza się niezapomniany widok na Karkonosze, Góry Izerskie i Szklarską Porębę.

Wyjątkowe położenie z dala od zgiełku i panujący tam alpejski klimat pozwoli na szybkie zregenerowanie sił i oderwanie się od codzienności.

WEGAŃSKIE MENU

Śniadania i obiadokolacje – smaczne, sezonowe, zdrowe i kolorowe dania kuchni wegańskiej. Urozmaicone potrawy bez mięsa, mleka i jajek oraz roślinne słodkości w zdrowych wersjach.

PROGRAM

Czas spędzony w Karkonoszach będzie obfitował w liczne atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Was:

– warsztaty gotowania kuchni wegańskiej „Weganizm – prosto i smacznie” – pokażemy jak w prosty sposób przyrządzić smaczne, zdrowe i udane posiłki roślinne.

pokaz gotowania, na którym dowiecie się, jak przyrządzić wegańskie słodkości, którymi można zajadać się bez wyrzeczeń

– pasjonujące piesze wycieczki górskie z przewodnikiem, który zabierze Was do królestwa Ducha Gór – Karkonosza. Program wycieczek będzie dostosowany do warunków pogodowych i możliwości uczestników.

poranne rozgrzewki na dzień dobry

– „Bezpiecznie w górach” – warsztaty – dowiemy sie jak bezpiecznie w pelni korzystać z aktywnego wypoczynku w górach, jakiego sprzętu używać, jak się przygotować do wyjazdu, itp.

– prelekcja dotycząca praw zwierząt, prelekcja o Karkonoszach

– spotkanie powitalne i pożegnalne ze słodkim, wegańskim poczęstunkiem.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjne zniżki w sklepie Wegestudio.pl, który na czas wyjazdu będzie działał lokalnie.

TERMIN

22 – 28 sierpnia 2021 (6 nocy)

– możliwość wcześniejszego przyjazdu i wydłużenia pobytu w ośrodku – dotyczy samego noclegu.

KOSZT

Cena: 1590 zł

DZIECI w wieku 0 – 3 lata: gratis, bez świadczeń
DZIECI w wieku 4 – 8 lat: 20% ceny, ze świadczeniami

Cena zawiera:
– Zakwaterowanie (pokoje z umywalkami)
– Wyżywienie (śniadania i obiadokolacje)
– Atrakcje zawarte w programie
– Ubezpieczenie.

REZERWACJA

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego »
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WEGEWAKACJE.PL/LATO2021
Kontakt: info@wegewakacje.pl
FB: www.facebook.com/wakacjewege