Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

partia kobiet  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
07/04/2007 2:00 pm  

nie wiem Maze jaki masz problem

TO OSTATNI RAZ DO CIeBIE DUZYMI ZEBYS ZROZUMIALA: JESLI KTOS OBCY CHCE DECYDOWAC O MOIM CIeLE ZMUSZAC DO RODZENIA I MARNOWAC MI ZYCIE TO JEST TO PROBLEM

a tak poza tym to nie wyobrażam sobie życia bez męża i gromadki słodkich dzieciaków

a TU MASZ SWOJ PROBLEM JAK NA DŁONI- TY CHCESZ MIeC DZIECI I NIE POTRAFISZ POJĄC ZE INNI MOGA NIE CHCIEĆ, WYBOR INNY NIZ TWOJ MUSI KONCZYC SIE NIESPELNIENIEM, SAMOTNOSCIA ETC, I TE CO WYBIERAJA INACZEJ NIZ TY TRZEBA ZMUSIC ZEBY RODZILY...

Jędruś płód NIECHCIANY to pasozyt, nic innego. Moze dlatego że jestes facetem nei zrozumiesz tego...nigdy nie będziesz wiedziec jak to jest czekac w strersie czy okres sie pojawi czy nie, nie wiesz co czuja samotne kobiety w ciazy, ktore facet olał, rodzice pomóc nie chca, sytuacja zyciowa niewesoła...ja wiem, ja mam kolezanki...i iwierz mi, nie zmuszam ich do aborcji, chce wspierac cokolwiek wybiora, ale ich sytuacja jest naprawde nie do pozazdroszczenia. I wyzywanie takiej kobiety od morderczyn, i to ze obca osoba jakis tam bartus bedzie takiej dziewczynie mowil co ma zrobic, to jest ponizej wszelkiej krytyki. I tak osoba jeszcze mowi o poszanowaniu zycia...osoba która zycie, zdrowie i samopoczucie tej kobiety ma za nic bo wazniejszy jest zarodek. Nie, takich bezdusznych i bezmyslnych istot ja szanowac nie bede. Niech sie zajma swoimi brzuchami i macicami, o ile je mają.


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
08/04/2007 6:22 am  

Witajcie, 🙂
pozwolę sobie w tym miejscu zacytować Fragment "Tako rzecze Zaratustra" F. Nietsche, bo bardzo pasuje do sporu, jaki tutaj powstał.

"Lecz na samotnej pustyni dzieje się druga przemiana: lwem staje się tu duch, wolność pragnie sobie złupić i panem być na własnej pustyni. Ostatniego swego władcy szuka on tutaj: wrogiem chce mu być, jako i Bogu swemu ostatniemu; z wielkim smokiem chce się o zwycięstwo potykać.

Czemże jest ów wielki smok, któremu duch jako panu i Bogu ulegać nie chce? [b] Musisz[/b] zwie się ów smok. Lecz duch lwa mówi [b]chcę.[/b] Złotolśniące [b]musisz[/b] legło mu oto w poprzek drogi, - łuskowiec, a na każdej łusce lśni się złote: [b]"musisz!"[/b] Tysiącletnie wartości lśnią się na tych łuskach. I tak oto przemawia najpotężniejszy ze wszystkich smoków: "Wszelka wartość rzeczy - ta na mnie błyszczy". "Wszelka wartość stworzonąć już jest, a wszelką stworzoną wartością - jam jest. Zaprawdę, nie powinno być więcej [b]"ja chcę!"[/b] - Tak mówi smok."

Pozdrawiam

PS.
Wydaje mi się, że maze poradzi sobie z najpotężniejszym ze wszystkich smoków 😉


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
08/04/2007 2:20 pm  

Dziękuję, bezciała...zgubiłam Twój nr gg mój 9008350 skrobniesz?

p.s. doczytuje te książke która dostałam od Ciebie, jestem w 1/3 😉


OdpowiedzCytat
szyszka88
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 100
08/04/2007 4:55 pm  

hehe. Ora to ja juz sie nie wypowiadam, bo widze ze moje posty wyzwalaja wiele negatywnych emocji... hm... a wiadomo ze nerwy najlepiej na zdrowie nie wpływają :P. Stwierdzam ze kazdy ma swoje zdanie i powinien sie go trzymać. Ale naprawde dykutowac można mniej agresywnie :P.


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
08/04/2007 5:32 pm  

Nie jestem kanibalka wiec w moim brzuchu nigdy DZIECKA nie bedzie, płód moze i nic ci do tego. Niechciany płód to ŚMIEĆ i nalezy mus sie prosta droga do smietnika, nic więcej.

Szkoda mi Ciebie.

Ucz sie koles UCZ, bo z niedoukami gadac mi sie nie chce.

I pamietaj o chusteczce.

Ech, tępota ludzka...męska zresztą heh.

Nie podejmuję dyskusji z osobami na tak niskim poziomie kultury.

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
Maze
 Maze
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 592
08/04/2007 5:37 pm  

I bardzo dobrze, dyskusja o mojej macicy ciebie nie dotyczy, więc nie wypowiadaj sie bo nic ciekawego do powiedzenia nie masz. A dyskusji nie podjales ani tu ani na vegetarian.pl, heh, do dyskusji trzeba argumentow a nie katokłamstw.

Ja tam jakos nie zaluje ze nie skoncze jako bar mleczny:)


OdpowiedzCytat
bezciała
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 200
09/04/2007 1:56 pm  

🙂
Maze, nie jest na pewno w interesie "Vege-Sekty", żebyś zamieniła się w bar mleczny, szkoda byłoby, żeby twoje skłonności, zapał i wiadomości przyczyniające się już dzisiaj w znacznym stopniu do wspomagania prawidłowego bezmięsnego odżywiania Wegetarian i Vegan, spaliły się w wyniku innych obowiązków.

PS.
sprechu-sprechu zdeinstalowałem, zajmuje za dużo czasu, ale jak co to pisz na PM


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca