Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

To moze jacys wege z bydgoszcz? 😉  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
jarzyna86
początkujący

A mam nadzieje,ze tak wlasnie bylo:)bo pozostaje jakis dysonans,niesetety.

http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,7298058,Protest__ubieraj_sie_bez_cierpienia_.html Szkoda,ze dowiedzialam sie o akacji po fakcie,bo mieszkam blisko focusa.

Jestem pewna, że można inaczej, Niż tylko wsiąść do zatłoczonego autobusu. I dać się wieźć komukolwiek I dać się wieźć gdziekolwiek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/11/2009 12:00 am
bułek
forumowy expert

Też nie wiedziałem. Ja bym nie poszedł z tego względu, że mam skórzane buty. Czułbym się głupio mówiąc ze noszenie futra etc. jest złe podczas gdy też nie jestem święty.

***
Czy któryś z wegusów bydgoskich interesuje się może nordic walkingiem?:) Ja dopiero raczkuje w tej dyscyplinie sportu. Chodze po Myślęcińskich dróżkach na razie tylko w soboty, ale w niedziele też mam zamiar. Jakby ktoś był chętny na wspólne chodzenie, to się jakoś dogadamy :).

[edytowane 28/11/2009 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2009 7:14 pm
mikrofonek
forumowicz

(..)
***
Czy któryś z wegusów bydgoskich interesuje się może nordic walkingiem?:) (..) Jakby ktoś był chętny na wspólne chodzenie, to się jakoś dogadamy :).

[edytowane 28/11/2009 przez bułek]

hmm ciekawy sport, troszkę o nim słyszałam i próbowałam ale po naszych polskich tatrach 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2009 2:40 am
bułek
forumowy expert

hmm ciekawy sport, troszkę o nim słyszałam i próbowałam ale po naszych polskich tatrach 🙂

Miło słyszeć że ktoś młody się tym zainteresował, bo wiekszość ludzi uprawiających ten sport, których spotykam na swej drodze to ludzie starsi ode mnie. Kijki są czesto "przepisywane" jako rehabilitacja, stąd taka grupa wiekowa :).

Jak wyglądały kijki?
Nordic Walking
http://sklep-presto.pl/product-pol-10225-Kije-nordic-walking-Forerunner-80-Carbon-84229.html
czy
Trekingowe
http://sklep-presto.pl/product-pol-10221-Kije-trekkingowe-Pathfinder-50-Carbon-84230.html

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/12/2009 11:01 pm
mikrofonek
forumowicz

Były to raczej kijki Trekingowe 🙂
No tak racja przeważnie widuje się z nimi "emerytów" i młode osoby to rzadkość 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2009 11:19 pm
szarak
początkujący

coza zagęszczenie wegusów i wegusek na tych terenach. jestem zaskoczona, mile:)

'po co skaczesz? - żeby skakać."

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2009 10:40 pm
bułek
forumowy expert

Były to raczej kijki Trekingowe 🙂
No tak racja przeważnie widuje się z nimi "emerytów" i młode osoby to rzadkość 🙂

Tak myślałem. NW w górach było by trudno, bo to raczej sport na płaskie powierzchnie a nie nierówne kamulce. Styl chodzenia NW wziął się od biegu na nartach. To takie chodzenie bez nart 😉

coza zagęszczenie wegusów i wegusek na tych terenach. jestem zaskoczona, mile

Wegusy się ujawniają, wychodzą na powierzchnie :D. Też sie ciesze, ze jest nas wiecej w kujawsko-pomorskim :))))

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/12/2009 10:52 pm
Deleted
forumowy expert

Nie jestem wege, ale chętnie się spotkam - mieszkam w Mogilnie i bywam w Bydgoszczy.

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/12/2009 3:41 am
bułek
forumowy expert

Nie szkodzi. Może się kiedyś zgramy na jakieś bro w pubie 🙂

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2010 12:42 am
Deleted
forumowy expert

To napisz na GG, umówimy się 😉 .

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/01/2010 12:53 am
bułek
forumowy expert

Zapisałem sobie Twój numer gg. Odezwe się w ferie, bo teraz raczej nie znajde czasu. Pozdro.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/01/2010 9:39 pm
Champadevi
świeżaczek

z Bydgoszczy i wege:)

ta daaaaaa!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 8:04 pm
bułek
forumowy expert

z Bydgoszczy i wege:)

Napisz coś więcej o sobie Ziuto z Zadupia :rotfl:

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/04/2010 9:46 pm
Champadevi
świeżaczek

hmm hemmm hymm...
no to nie mam na imię Ziuta ( wiem, zaskoczenie) i nie mieszkam na zadupiu, choć...jak tak wyjrzę przez okno... 😮

bynajmniej mi to nie wadzi 🙂

btw.wie ktoś coś o tygodniu wege, w tym roku:) w bydzi?

ta daaaaaa!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2010 12:36 am
bułek
forumowy expert

hmm hemmm hymm...
no to nie mam na imię Ziuta ( wiem, zaskoczenie) i nie mieszkam na zadupiu, choć...jak tak wyjrzę przez okno... 😮
bynajmniej mi to nie wadzi 🙂
btw.wie ktoś coś o tygodniu wege, w tym roku:) w bydzi?

Skopiowałem Twój nr gg z profilu, wyszukałem w katalogu i tam masz tak napisane ;). Wege tydzień poprzedni był w maju bodajże, wiec jeszcze czas :). Nic nie wiem.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/04/2010 1:04 am
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca