Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ruda wegetarianka szuka wegetarianina do rozmów 🙂  

squirrel
początkujący

Zwariowana i spokojna, uciekam i gonię, w jednej chwili płaczę i śmieję się. Niezwykle wyczulona na krzywdę innych. Po części neurotyczka obdarzona wrażliwym sercem 🙂 szukam kogoś do rozmów, znajomości, przyjaźni. Wegetarianka prawie od 2 lat.
GG; 483068

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2012 11:00 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

co tu sie porobiło co 2 temat to szukam, poznam ,tak trudno kogoś poznać w życiu realnym ? serio?

[edytowane 29/8/2012 przez jazz]

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 4:48 pm
squirrel
początkujący

w moim przypadku tak 🙂 zresztą nie widzę w tym nic złego, a jeżeli irytuje Cię to to nie musisz zwracać uwagi na tego typu wiadomości, nic na siłę 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 6:09 pm
Lily
 Lily
Famed Member

co tu sie porobiło co 2 temat to szukam, poznam ,tak trudno kogoś poznać w życiu realnym ? serio?

[edytowane 29/8/2012 przez jazz]

Takie czasy, że ludzie się szukają i znajdują w internecie. Czemu nie?

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 9:28 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

sie proszę nie irytować tak 😉 po prostu spytałam ,no chyba że już pytać nie wolno 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 10:05 pm
bułek
forumowy expert

To co Jazz tu robisz? Nie możesz znaleźć innych wegów do rozmowy ;)?

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 10:37 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

ech widzę że towarzystwo nieco nadwrażliwe 😉

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 10:42 pm
squirrel
początkujący

towarzystwo w porządku 😉 jazz gratuluje Ci, że jesteś aż takim szczęściarzem, że otaczasz się tylko ludźmi podobnymi do Ciebie i kierującymi się podobnymi wartościami co Ty, wnioskuję po tym, że nie szukasz nowych znajomych, przyjaciół 🙂 ja aż taką szczęściarą nie jestem, w realu znam tylko jedną wegetariankę dlatego jestem tutaj.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 11:12 pm
bułek
forumowy expert

Nikt nie jest nadwrażliwy. Po prostu zadawanie pytania: "co tu sie porobiło co 2 temat to szukam, poznam ,tak trudno kogoś poznać w życiu realnym ? serio?" Mija się z celem. Akurat powszechnie wiemy, że wegów w świecie realnym trudno spotkać. Ludzie nie mają nic wypisanego na czole. Poza tym nie wiadomo gdzie squirrel mieszka. Może to być "kozia wólka", małe miasteczko czy wieś. A nawet w dużym mieście są przypadki, że trudno kogoś spotkać, no bo wegetarianie nie ogłaszają wszem i wobec, że mają takie a nie inne poglądy, rodzaj diety itp. ponieważ niezawsze otoczenie jest wyrozumiałe.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2012 11:17 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Ludzie nie mają nic wypisanego na czole

Czasami mają na koszulce 😉 ostatnio widziałam na dworcu centralnym pana po 40stce ubranego w koszulkę "ko ko ko kotlet?". Normalnie nie dowierzałam 😀
Ale to taka mała dygresja..... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/08/2012 12:18 pm
bułek
forumowy expert

Zdarza się, ale sporadycznie ;).

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2012 7:46 pm
cienkun
rada starszych

no zależy w jakim srodowisku jeszcze.
A mi ostatnio przy kasie w realu, pewne starsze małżeństwo powiedziało, że parówki sojowe w "piotrze i pawle" są tańsze

[edytowane 31/8/2012 przez cienkun]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/08/2012 8:57 pm
  
Praca