Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

alkohol, kawa i herbata  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

luca_rudegirl
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 107
14/02/2007 1:20 am  

ja popijałam alko w wieku 14 lat i teraz żałuję bo chyba sobie wątrobę zpsułam, i teraz prawie nie piję (bo jak piję to później zdycham)

[img]http://imagegen.last.fm/pencilauto/recenttracks/luca_rudegirl.gif[/img]


OdpowiedzCytat
Sima
 Sima
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 566
15/02/2007 12:33 am  

Ogolnie rzecz biorac pije duzo plynow dziennie za wyjatkiem kawy i herbaty tych 2 pozycji nie uznaje i nie lubie.Za to czasem lubie plyniki z procentami....heeee 😀

http://www.youtube.com/watch?v=lHdLRrUocOA&feature=player_embedded


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
15/02/2007 5:32 pm  

Hmmm....muszę przyznać, że ze mnie do niedawna był straszny kawosz, ale od momentu przejścia na vegan udało mi się znacznie ograniczyć spożywanie kawki, ale bez green tea nie potrafię się obejść, poza tym piję duzo soków przecierowych i wody mineralnej 😛 😀


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
23/02/2007 12:28 pm  

herbata zielona i czerwona, a przede wszystkim rumianek, mięta, melisa. a jeśli chodzi o kawę to zbożowa. I oczywiście woda i soki jabłkowe mojej Babci 😛
Dawniej byłam uzależniona od herbaty(duużych ilości-ok 10 sporych kubków dziennie). Teraz staram się pić więcej ziołowych, choć i tak lubię mocną herbatę z cytryną.
A co do kawy-polecam zbożową, z łyżeczką miodu(próbowałam też, pomysł podrzuciła SoulSista, z dodatkiem soku pomarańczowego-nie powiem naprawdę ciekawy smak)


OdpowiedzCytat
Neti
 Neti
forumowicz
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 24
25/02/2007 2:09 pm  

Kawy nigdy nie piłam dużo ale kiedy zaczęłam się zdrowiej odżywiać, nie piję już w ogóle, bo wypłukuje z organizmu zelazo... Zbozową jednak owszem czasem wypiję 😀 Ale najczęściej do wodę mineralną z cytryną i herbatki owocowe 😀

[b]Eight men will never play again, who met destruction there, the flowers of English football, the flowers of Manchester[/b] Joga Bonito :* :*


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca