Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Rafaello  

  RSS

Frutaniva
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 187
14/05/2008 11:02 pm  

czy ktos moze mi powiedziec czy w rafaello znajduje sie lecytyna sojowa ze skladnikami nie wegetarianskimi czy moge jesc to bez obaw?? a moze ktos ma maila do producenta rafaello bo ja znalesc nie moge 😛


OdpowiedzCytat
bíumbíumbambaló
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 51
25/03/2010 11:26 pm  

Rafaello znajduje się na liście produktów koszernych - oznacza to, że jeśli zawiera mleko nie ma prawa pojawić się tam nic wyprodukowanego na bazie mięsa, krwi, czegokolwiek co łączy się bezpośrednio ze śmiercią zwierzęcia.


OdpowiedzCytat
  
Praca