Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Gory - lubicie?  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

badba
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 160
10/01/2008 8:56 pm  

góry są piekne, ale trzeba pamiętać że też niebezpieczne. mieszkam niedaleko gór i widziałam dużo, a nawet więcej niż zwykły miłośnik gór. ja- choć jestem patriotą- uwielbiam tatry słowackie. jhakiś inny klimat tam jest. 😀

SEMPER FI


OdpowiedzCytat
e-anandas
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 195
15/01/2008 1:32 pm  

badba czy gory sa niebezpieczne??

Oczywiscie ze sa, ale chodzenie po ulicach tez jest niebezpieczne 🙂
Wszystko nalezy robic z glowa, a w gorach najwiecej nalezy uzywac
glowy, potem rak i nog.
Chodze praktycznie tylko zima i oczywiscie podczas kazdego wyjazdu widze wypadki
ale sa one przez glupote ludzi ktorzy nie maja pojecia ze gory to nie
gorka za blokiem.
Zycze wszystkim bezpiecznych wedrowek i pieknej pogody.

Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia....


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
23/03/2008 10:17 pm  

Ja w Tatrach byłem z dziewięć lat temu jako opiekun grupy szkolnej i już wtedy te góry urzekły mnie swoim pięknem, chodziaż większą uwage musiałem zwrócić na niesforną młodzież.
Dwa lata później pojechałem w Tatry już jako turysta i wtedy zobaczyłem piękne krajobrazy i doznałem wspaniałych wrażeń podczas wędrówek po górach.
Pamiętam jak wybrałem się sam na szczyt dosyć stromy (2200m), trochę bez głowy. Jak wspinałem się to była piękna, słoneczna pogoda. Byłem już blisko szczytu i wtedy nadeszła chmura , która spowodowała, że straciłem orientację w terenie. Przestraszyłem się okropnie, że nie znajdę drogi powrotnej. Ale na szczęście po znakach czarno-białych idąc prawie na czworakach bo wiał silny wiatr trafiłem na drogę powrotną. 🙁

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Włochata21
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 358
23/03/2008 10:30 pm  

ale miales przygode Stasiu;) ja gory uwielbiam, nawet snia mi sie po nocach, a jak jestem w Będzinie, to pedze na zamek lub Silent Hill (nasze ukochane miejsce) bo stamtad przy dobrej widocznosci mozna zobaczyc zarys Beskodow 😀 z Żylety (budynek wydz. nauk o ziemi UŚ) podobnie, a slyszalam ze przy pomocy lunety widac stamtad nawet Tatry! Niestety wchodzenie na chocby 1200 metrow przychodzi mi z trudem, dostaje zadyszki (choc nigdy nie palilam) i zostaje w tyle, natomist na rownej drodze wyprzedzam wszystkich;) jestem ceperem i tyle;)

Nie trawie obludy, dwulicowosci i falszu!


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca