Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zimno- rozwiazanie  

  RSS

Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
15/05/2008 12:45 pm  

ostatnio przygladajac sie samej sobie odnosnie spraw zywienia zauwazylam, ze nie jest mi juz tak zimno jak kiedys. Zaczelam jesc wiecej grochu i fasoli i slonecznika. Czy przypadkiem nie jecie malo straczkowych? ja czasem jem nawet dwa razy w tygodniu ktoras ze straczek, za to ograniczylam soczeiwce i ryz. O wiele lepiej się czujję. pozdr!


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/05/2008 3:44 pm  

Soczewica to przecież też strączkowiec, więc czemu niby groch jest lepszy? Ja osobiście nie jadam fasoli, bo jest dla mnie niestrawna, toleruję tylko soczewicę.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Kokoro
forumowicz
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 35
15/05/2008 4:52 pm  

Ja zauważyłam, że zimno mi jest wówczas kiedy mało się ruszam. Ostatnio w obrębie swojego miasta wszędzie chodzę na piechotę i nawet kiedy wieje chłodniejszy wiaterek nie jest mi zimno, a i ukrwienie w kończynach lepsze 😉 Nie zauważyłam związku z tym co jem, choć może jak będę zmieniała dietę to się coś pokaże 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
15/05/2008 5:50 pm  

Ja jak chodzę to mi gorąco, natomiast nocą - masakra... niestety nie chodzę przez sen 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
15/05/2008 7:28 pm  

Lily wiem, dopiero niedawno pomyslalam z epalnelam gafe, ale zauwayzlam ze u mnie soczewica wychaldza organizm i nie dziala zbyt dobrze, lepiej sie czuje jedzac groch i fasole, szoewicy wole unikać. No coz ja nie moge wszedzie isc pieszo, bo do miasta mam kawal drogi wiec to odpada 🙂


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
15/05/2008 8:23 pm  

Dużo o tej przypadłości było kiedyś w temacie " marznę ". Wystarczy wpisać w wyszukiwarce słowo: " marznę "


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
06/06/2008 12:39 pm  

Na szczęście nie odczuwam tego typu dolegliwości, a wege jestem już ponad dwa lata. Wydaje mi się jednak, że najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie dziennych dawek tłuszczu (roślinnego rzecz jasna 😛 ) Należy dbać o figurę, ale człowiek musi mieć jakąś mieszczącą się w normie warstwę tkanki tłuszczowej.
Ps. To rada bardziej dla panów, panie prędzej przywdzieją palto latem niż zwiększą dawkę tłuszczu :p

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
  
Praca