Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Hipokryzja w dobranockach  

Strona 4 / 4 Wstecz
  RSS

Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
07/06/2008 2:11 pm  

Point dzisiejszego odcinka mojej ulubionej Ligi Sprawiedliwych na Cartoon Network: "Wszyscy myślą, że herosi załatwiają swoje sprawy pięściami, jakbyśmy byli jakąś bandą barbarzyńskich stereotypów, przecież stać nas na więcej". Czyż nie pouczające?

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
07/06/2008 2:42 pm  

Taaa, doprawdy uczy pokojowego rozwiązywania wszelkich konfliktów.

=


OdpowiedzCytat
Kudłacz
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 139
08/06/2008 6:50 pm  

A pamiętam, jak kiedyś oglądałam np Sailor Moon i non-stop słyszałam "co Ty za bzdury oglądasz!" 😛 A tam jednak były fajne postawy ludzkie przedstawiane 🙂

Serial dobry, ale całkowicie rozłożony przez francuskie skrypty tłumaczeniowe. Koszmarki jak "mydło powidło" czy "żywa woda siły doda" wywoływały u mnie odruch wymiotny. Nie jest to niestety odosobniony przypadek, mało się nie popłakałem, kiedy zobaczyłem w telewizji Dragon Ball, gdzie Piccolo Daimao, został przez tłumacza ochrzczony "Szatan Serduszko" (jakim kurde cudem??!!).

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy


OdpowiedzCytat
pijanaxpowietrzem
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 105
18/06/2008 5:53 pm  

Mnie to dobija, że zazwyczaj wszystkie mamy i babcie wmawiają sobie, żę człowiek nie może żyć bez mięsa iże bez niego umrze. Bzdura. Albo jak powiedziałam koleżance, że przechodzę na weganizm to mnie wyśmiała i powiedziała, że ja sama nic nie zmienię. Dość mam takich uprzedzonych ludzi.

Watashi wa Monió desu.


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
18/06/2008 6:17 pm  

Momo, myslę jednak, że być może sama niewiele zmienisz ale będziesz pozytywnym przykładem w środowisku w którym żyjesz. Będziesz przykładem, że bez jedzenia mięsa można żyć zdrowo i nie przyczyniać się do krzywdzenia zwierząt hodowlanych. Zatwardziali mięsożercy nie docenią tego ale młodzi, wrażliwi ludzie będą Ci się przyglądać z podziwem i w niektórych zakiełkuje iskierka o decyzji wyrzucenia ze swojej diety mięsa. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Deleted
forumowy expert
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1011
18/06/2008 6:21 pm  

Taaa... ostatnio znowu u kumpla oglądałem CN (sam nie posiadam)... Porażka... Te kreskówki wbijają mnie w glebe swoją głupotą. Jak to można oglądać?! To już lepiej sobie Discovery włączyć i pooglądać np. o bitwie pod Stalingradem (kurde, czemu ja nie mam tego kanału?! Musze chyba jakoś ściągnąć sygnał 😀 ) Eh... ten kanał powinien być oglądany min. przez 30 min dziennie 😀

=


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 4 Wstecz
  
Praca