Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wypieki jak z horroru  

  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/04/2010 1:27 am  

[b]WRAŻLIWI NIECH NIE WCHODZĄ!!![/b]

[url] http://www.joemonster.org/art/13905/Wypieki_jak_z_horroru[/url]

Ciekawi mnie czy macie podobne skojarzenie jak ja 😉
Jeśli zachce mi się kiedykolwiek jeść mięso to chyba sobie przypomnę o tym 😉

[edytowane 22/4/2010 od xxl]


OdpowiedzCytat
greene
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 337
23/04/2010 1:53 am  

Myślę, że ten gość ze zdjęcia, który wypieka te rzeczy to jakiś Dexter. A te rzeczy są naprawdę z ludzi, są tylko dobrze przyprawione i podpieczone, że tego nie czuć. Kwestia czasu aż policyja zwęszy trop............ :rotfl:

[edytowane 22/4/2010 przez greene]


OdpowiedzCytat
Aguśka
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
23/04/2010 1:59 am  

Myślę, że ten gość ze zdjęcia, który wypieka te rzeczy to jakiś Dexter. A te rzeczy są naprawdę z ludzi, są tylko dobrze przyprawione i podpieczone, że tego nie czuć. Kwestia czasu aż policyja zwęszy trop............ :rotfl:

[edytowane 22/4/2010 przez greene]

😀 Umarłam ze smiechu czytając Twoją wizję 😀
Ale kto wie..w dzisiejszych czasach i to jest możliwe 🙂


OdpowiedzCytat
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 0
02/05/2010 12:20 am  

w każdym razie to jest dobre, myślę ze takie coś powinno leżeć na półce w mięsnym 😀 wygląda jak człowiek :D:D


OdpowiedzCytat
niebo
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 19
02/05/2010 12:26 am  

Dla mnie chore jest to, że wyprawianie takich rzeczy ze zwierzętami jest całkiem normalne i nie wzbudza jakiegokolwiek poruszenia a coś co jedynie kojarzy się z tym samym , wykonywane na równie wrażliwych istotach robi wokół siebie tyle szumu. Te zdjęcia powinny niektórym dać wiele do myślenia...


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
08/05/2010 10:19 pm  

Z racji zawodu spedzilem mnostwo czasu na studiach w prosektorium. Jezeli ktos to kupuje i spozywa jego sprawa. Dla mnie to jest po prostu "niesmaczne" to kwestia stylu i wrazliwosci.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
09/05/2010 6:51 pm  

taa nic tylko przygotowac z tego sniadanko do szkółki swojej 7 letniej pociesze 😎
BTW jakoś mnie nie dziwi, że akurat na tego news'a wpadła Bellis hahaha

stay classy...


OdpowiedzCytat
  
Praca