Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

To ja Matahari33  

matahari33
forumowicz

To ja Matahari33. Jestem radykalną weganką od 5 latek. W chwili obecnej mieszkam w Birmingham w Uk i tutaj żyję, pracuje, działam. Po powrocie do Polski zamierzam stworzyc oddział ALF-u i robic prawdziwe akcje - DIRECT ACTION! Kto chce niech pisze, ale bez przynudzania proszę, bo nie mam czasu na bzdury typu "jak się odchudzić". A co do tej stronki to jest naprawdę OK! i miło tu wpadac i pogadać 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 1:26 am
euridice
stały bywalec

witaj matahari33, milo cie poznac 🙂

pozdrawiam.

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 11:48 am
karmita
rozmówca

a ja jestem jacek i mieszkam na wsi ale nie powiem nazwy bo co ona znaczy przy Birmingham ,
co to jest radykalny vegetarianizm ?
i dzięki za text ,bez bzdur bo nie masz czasu,
jesteś naprawdę świetna ,pewnie swiat kręci się wokół Ciebie,
może dla kogoś "jak się odchudzić to życiowy prodlem,ale przecież ty nie masz czasu na takie bzdury,prawda
a moze z koktajlami mołotowa na zakłady mięsne,albo łamanie kołem rzeźników,albo rwanie końmi sprzedawco sklepów mięsnych?
zastanów się czasem nad tym co piszesz,bo dla mnie obniżasz poziom ,naprawdę żenada ,jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim podejściem ,szok

Karmita

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 11:59 am

Hmm... 😮 Nie chcąc używać brzydkich słów, spuszczam zasłonę milczenia na powyższą wypowiedź karmity...

Pozdrawiam, matahari33!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 1:36 pm
dziubek22
rozmówca

odniosłam podobne wrażenie jak karmita po przeczytaniu Twojego posta Matahari33. Ale może popełniam błąd tak Cię oceniając więc witam serdecznie i pozdrawiam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 2:07 pm
Justyna:)
bywalec

Matahari33, witam na forum :exclam: 😉

pozdrowionka

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 2:11 pm
Natalka
bywalec

ja tez Cie witam 🙂

a co do tych pierdol ... ja uwazam, ze nie mozna tak mowic, co dla kogos znaczy wiele, dla Ciebei moze znaczyc nic, ale jesli juz tak jest to zachowaj to zdanie dla Ciebie, bo mozesz taka postawa kogos zranic...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 3:03 pm
MagdaS.
świeżaczek

birmingham?? coz za przypadek! ja mieszkam w walsall kolo b-ham 🙂 jak dlugo planujesz zostac?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/01/2006 3:03 pm
matahari33
forumowicz

Witaj w globalnej wiosce Karmito 🙂 i Ty sąsiadeczko 🙂 Do kiedy tu zostaję? Szczerze mówiąc nie czuję się tu najlepiej i tęsknię już bardzo za spacerami po polskich lasach i łąkach, a więc może wrócę szybciej niż podejrzewam... powrócę na łono natury 😉
Pozdrawiam wszystkich :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2006 1:43 pm
karmita
rozmówca

jak ja tam bylem to zawsze chodziłem przez pola na taki malutki mostek nad autostradą i patrzyłem na samochody i myslałem ,że wszystko przemija i że tęsknie do naszych terenow , więc nie dziwię ci sie Matahari,pozdrawiam,i nie bierz za bardzo do bańki tamtego co napisałem

Karmita

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2006 11:19 am
karmita
rozmówca

dla mnie możesz spuszczać co chcesz i gdzie chcesz kolo

Karmita

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2006 11:21 am
silje
bywalec

co to ALF?
ja bym chciała aby w polsce była policja dla zwierząt (ASPCA-taka jak w Miami) to jedyna robota jaką chciałabym wykonywać po za siedzeniem i zajęciami "kobiecymi"

[url=http://www.sandemo.pl] [img]http://www.sandemo.pl/userbary/05.png[/img] [/url] http://www.forum.sandemo.pl/index.php?ap=128

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2006 10:32 pm
  
Praca