Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam  

cara_ainmhithe
świeżaczek

Mam wreszcie zaszczyt wszystkich przywitać!!
Byłam kiedyś na tym forum... kiedyś - parę lat temu.
Chciałam wtedy przejść na wegetarianizm, miałam jakieś 15 lat ale wybuchł konflikt w rodzinie. Mniejsza o to. Powiedziałam wtedy, że jak będę miała 18 lat nikt mi nie zabroni bo będę sama odpowiedzialna za swoje wybory. I tak jakoś czas zleciał, mięso jadłam tylko raz w tygodniu jak było na obiad nic innego pochodzenia zwierzęcego nie jadałam. Teraz mam 18 (i pół 😛 ) lat. Przeszła na wege i kropka a co mnie zdziwiło mama w porównaniu do ostatniego "przejścia" teraz mnie spiera i wszyscy wcinamy tofu 🙂 Warto było poczekać żeby obyło się bez kłótni i teraz rodzice też będą jeść zdrowiej 😀
Tak się cieszę 😀
Pozdrawiam!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2011 3:34 am
lekki123
bywalec

Hej Witaj wsrod nas wege 🙂

Doroslych 😉 i nie doroslych tez 😉

swiat zmienia sie przestawia game barw

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2011 4:53 am

Witaj 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2011 7:57 pm
eRZet
weteran forum

Hej hej! 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2011 8:05 pm
patience
początkujący

hej 😉 cieszę się, że mogę być na tym forum. Moja obecność tutaj, spowodowana jest zmianą w moim życiu - przejściem na weganizm. Liczę na to, że znajdę tu wiele informacji i wskazówek, oraz miło spędzę czas na rozmowach z Wami 🙂
ps. dziwię się, że dopiero teraz udało mi się pozbyć mięsa z jadłospisu i zmienić myślenie o jedzeniu go. Bo przecież jedzenie mięsa=jedzenie zwierząt. 🙁
pozdrawiam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/06/2011 9:39 pm
waris
bywalec

witaj:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/06/2011 1:47 pm
  
Praca