Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam się 🙂  

Eliza_
początkujący

Witam Was serdecznie 🙂 Mam na imię Eliza. Wegetarianką jestem od listopada 2008 roku. Kilka miesięcy nosiłam się z tą decyzją, ale po obejrzeniu filmu "Ziemianie" podjęłam ją bez wahania. Teraz skłaniam się ku weganizmowi.
Interesuję się street artem, fire show, kuchnią i kucharzeniem, muzyką rockową. I innymi rzeczami 😉
Wolny czas spędzam przy książce/filmie (różnym), na spotkaniach z przyjaciółmi lub spacerach z moimi dwoma psiakami 🙂 No i na gotowaniu oczywiście 🙂

Jestem tutaj, bo czuję się trochę samotna w tym mięsożernym świecie. Poza tym z chęcią poznam nowych i ciekawych ludzi 🙂 Mam również nadzieję, że dowiem się od Was wielu ciekawych i nowych dla mnie rzeczy.

huhuhuhu! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/12/2014 5:01 pm
suchaa
początkujący

Hej :))) "Jestem tutaj, bo czuję się trochę samotna w tym mięsożernym świecie." skąd ja to znam 😉 właśnie z tego powodu tutaj też przyszłam 🙂

🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2014 4:49 pm
cienkun
rada starszych

witaj [img] [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2014 5:48 pm
alternative
stały bywalec

no hej :D. na innym wątku pisałaś o wood. tam raczej nie jest trudno o innych wege/wegan. na rocku na bagnie też nie jest trudno 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2014 12:02 am
Eliza_
początkujący

@alternative Na woodzie rzeczywiście o wegusów nie trudno, ale jak człowieka dopada szara codzienność to zaczyna dręczyć go otaczająca go samotność. W grupie zawsze raźniej 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2014 2:04 pm
  
Praca