Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

skąd się wzieły wasze przezwiska??? 🙂  

Strona 4 / 5 Wstecz Następny
verufer
bywalec

"Ensifer" znaczy z łaciny "noszący miecz" 😀 Potrzebowałem do jednej gry RPG i już tak zostało

Witam milosnika RPGow:) Ja uwielbiam cRPGi, w RPG nie mam z kim grac 🙁 I moj nick tez znaczy Noszacy oszczep, ew. wlocznie 😉 Jak tylko moge to gram druidem 🙂 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 2:57 am
Deleted
forumowy expert

Ja, kiedy grałem w Lineage II, byłem głownie Blade Dancerem. Dancy rozdawałem za kase 😉 Jakby co możemy pogadać o grach - zapraszam na GG 🙂

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 6:44 pm
verufer
bywalec

Jakby co możemy pogadać o grach - zapraszam na GG 🙂

tylko ja nie mam GG:( Ale dzieki za propozycje 🙂 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/05/2008 9:34 pm
Frutaniva
bywalec

moj nick sam sie wstukal w klawiature 😛 tak powstaja zreszta moje wszystkie nicki 😛 a ten mial byc taki owocowy i wesoly 😛 najpierw miala byc Fruitaniva ale wolalam Frutaniva 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2008 12:25 am
coconut
bywalec

W szkole mówią na mnie Jezus albo Impreza xD . Nick forumowy? "Ensifer" znaczy z łaciny "noszący miecz" Potrzebowałem do jednej gry RPG i już tak zostało. Wcześniej miałem Ergo

Hahahah , a na mnie Jezus mówi moja mama xD tzn. ja po prostu często się wygłupiam , albo robie sobie z niej żarty a ona jak już ma dość to mów " Jezus , skończ już" wtedy się jej pytam , dlaczego ciągle nazywa mnie "Jezusem" xD Z kolei tata nazywał mnie wiewiórem (przez rudawe włosy , które już dawno zostały zafarbowane , żałuję ;/ ) A w śród znajomych to pospolite Kaśka lub Kasia ;/ a Coconut , bo kocham wszystko co kokosowe :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/05/2008 11:39 pm
bułek
forumowy expert

bułek pochodzi od słowa bułka, wymysliłem na poczekaniu na potrzeby forum - skojarzyło mi się ze skeczem o rodzinie gejów którzy zatrudniają opiekunkę do opieki nad dzieckiem wychowywanym w "duchu męskim" tzn. nie uzywa się żeńskich form wyrazów, nie istnieją kobiety [breszka jest z sierotka zamiast sierotki Marysi],
szkoda że nie pamiętam wykonawcy i tytułu możnaby się razem pośmiać 🙁

michu - od imienia, chciałem mieć jakieś przezwisko, ksywkę i nie trzeba było daleko szukać 🙂

sierściuch - czasem przezwisko używane przez kumpla, częściej było w użyciu gdy miałem długie kłaki; podobno wystąpiło w parodii LOTRa.

"Ensifer" znaczy z łaciny "noszący miecz" Potrzebowałem do jednej gry RPG i już tak zostało. Wcześniej miałem Ergo

Myślałem że od zespołu viking metalowego Ensiferum 🙂

[edytowane 16/5/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/05/2008 4:45 am
badba
bywalec

u mnie róznie, zazwyczaj to sikor (od nazwiska), potem mazda (bo miałam taką czpkę z takim napisem) ale od paru lat już nikt mnie tak nie woła. przykładnej pani domu nie wypada jakoś. a mój nick: wydzierżawiłam od męża.

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/05/2008 1:18 am
Szczurunia
bywalec

Moje przezwisko - Szczur - wymyśliła moja koleżanka z pokoju (wspaniałe internackie czasy:)) bo stwierdzila ze jak rano wstaje to wyglądam jak niewyspany szczur:) a pozniej jeszcze przygarnęłam taka białą laboratoryjna bestie i ksywka została na stałe:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/05/2008 2:40 am
braad
stały bywalec

moje to sie wzielo od brada pita bo on jest taki do mnie podobny 😛

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/05/2008 1:36 pm
Gugu
 Gugu
forumowicz

moje to sie wzielo od brada pita bo on jest taki do mnie podobny 😛

pokaż 😛

Mój dawny kolega chciał zdrobnic moje imie , ale ja nie przepadam za Aga więc wymyślił Agugu , Gugu i Guga 🙂 Podobno pasuje to do mnie 🙂

miageta yozora no hoshi-tachi no hikari

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2008 6:04 pm

Ja mam kilka przezwisk-zWiErZaKoMaNkA,zwierzak i najlepszy-Animal Planet (tak mnie kolega nazywa) ^^ zWiErZaKoMaNkA-z tąd,że miałam (dawnymi czasy :P) duuużo zwierząt i ogólnie mam bzika na ich punkcie. Animal Planet-to nawet nie wiem ^^ Skojarzyło mu się z programem o zwierzętach i tak zostało 😛

Pomoc zwierzętom!-[url]www.pomozmy-zwierzeta.blog.onet.pl[/url]

[b]Aukcja na rzecz dobermanów ze schronisk! [/b]
[url]www.stylingart.nazwa.pl/doberman/viewtopic.php?p=35900#35900[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/06/2008 2:44 am
Stanisław
weteran forum

Kudłacz, dlaczego masz nick Kudłacz ? Przecież widzę na zdjęciu, że jesteś ładnie obstrzyżony 🙂
A może Ty masz kudłate myśli ? 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 5:05 pm
Luu
 Luu
początkujący

Luu to skrót od Luthien
(:

Naczytalo się Tolkiena...(:

Znajomi tak jakos przerobili Luthien na Luu..(:

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 7:51 pm
Kudłacz
bywalec

Kudłacz, dlaczego masz nick Kudłacz ? Przecież widzę na zdjęciu, że jesteś ładnie obstrzyżony 🙂
A może Ty masz kudłate myśli ? 😀

Niestety odpowiedź jest prostsza 😛 To ksywa pochodząca od nazwiska. Moja godność Paweł Henryk Kudelski herbu Ślepowron.

Co do Luthien to znajoma (zresztą wegetarianka) ma w swojej rodzinie jedną Lutien, ochrzczoną tak przez rodziców, fanów Tolkiena. Niestety urzędnicy kazali usunąć
bezdźwięczne "h" 😉

Przekroczyliśmy granice tak daleko, że jedynym co nas chroni jest fakt, że nikt z dzierżących władzę nie da wiary w to co robimy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 8:06 pm
Luu
 Luu
początkujący

Woo..ale mega(:
Pewnie nikt z jej znajomych nie ma takiego imienia jak ona...XD

' Myślę, więc jestem wegetarianinem.' (((:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/06/2008 9:40 pm
Strona 4 / 5 Wstecz Następny
  
Praca