Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

zciecie ambony  

Strona 1 / 2 Następny
visel
bywalec

macie rower,pile reczna i siekere lub mlotek,kawalek sznura moze tez macie??w okolicy na pewno macie kilka ambon,na skraju lasow

wsiadamy na rower,zabieramy narzedzia do plecaka,podjezdamy na miejsce,najpierw zaczepiamy sznur jak najwyzej ambony,nastepnie podcinamy nogi kazda na innej wysokosci(po to zeby mysliwi przy odbudowie nie mogli uzyc tego samego materialu),i ciagnac za sznur zwalamy ja na ziemie(tylko nie sobie na glowe ,mlotkiem rozbijamy/lamiemy reszte desek,belek itd i roznosimy ja po krzakach(uwaga na gwozdzie zaginamy je dla waszego i zwierzat dobra).jesli platforma jest na drzewie to jest to prostrze-wchodzimy,rozbijamy co sie da(nie rozbijamy desek na ktorych stoimy 😉
),a jesli do drzewa sa przybite szczeble drabiny to je lamiem

to na rowery i do lasu-nie dajcie sie zlapac :mrgreen:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2007 6:02 pm
siwcia
stały bywalec

Pamiętam parę lat temu taką akcję z ambonami, niewiele brakowało a by nas złapali...ale 2 udało nam się zniszczyć 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2007 6:18 pm
szyszka88
bywalec

ambona?? domyslam sie ze to coś z czego polują mysliwi?? :P. hehe.
no Visel ten pomysl mi sie bardzo podoba 😀 (na pewno bardziej niz te z tyematu o marszu).
juz kiedys widzialam takie rozwalone stanowisko, ciekawe czy dokonal tego jakis obronca lesniej zwierzyny.... :D.

Niedaleko domu mojej rodzinki jest takie cos.. chyba troche przy nim poszperam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2007 7:22 pm
visel
bywalec

wow,a przeciez ambony sluza tez do obserwacji .
he he przypomnial mi sie inny pomysl"jak unieszkodliwic ambone??",ano wyproznialem sie do worka foliowego i wiozlem to na ambone-efekt ciekawy,ale krotkotrwaly

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2007 9:41 pm

Jesteście naprawdę niedojrzali 😡 Proanimalistyczne działanie nie ma na celu niszczenia tylko inteligentne etyczne uświadamianie społeczeństwa. Oni nie mogą być etyczni to my chociaż bądźmy. 😡 Mam juz dość wszechobecnego fanatyzmu.

ps. Żartowałam. 😉 W moim lesie nie ma ambony do ścięcia ale kiedyś chętnie wezme udział w takiej akcji.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 7:59 pm
Srebrna
stały bywalec

Przy okolicznym lesie stała do niedawna ambona i, może was zaskoczę, nikt tam nie polował. Było to za to fantastyczne miejsce spotkań, idealne do rozkoszowania się naturą. Zniszczyła ją woda, która w zeszłym roku zalała te tereny i chętnie bym ją postawiła na nowo, ale nie potrafię. Łatwiej jest niszczyć, trudniej odbudować. W okolicy jest może więcej ambon, ale nie podejrzewam, żeby ktoś ich używał do polowań, brak myśliwych.

[edytowane 21/4/2007 od Srebrna]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 8:22 pm

sliczna opowiesc 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 8:51 pm
visel
bywalec

jesli nie ma mysliwych to znaczy ze nie ma tam dzikich zwierzat

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2007 10:27 pm
Logan
początkujący

Kretynizm. Mój kumpel poluje z ambony...aparatem fotograficznym. Potrafi siedzieć kilka godzin aby zrobić zdjęcie sarnie. Pomyśleć że jakiś ham potrafi nasrać w takim miejscu.

Logan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 6:26 am
visel
bywalec

wklejcie zdjecia z tych ambon,chetnie popatrze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 6:18 pm

no i myśliwi maja tez inne metody polowania. uprowadzmy ich wyżły.

uczucie przy obserwowaniu padajacej ambony moze być nie do opisania to nic ze to dzialanie bez praktycznego sensu.

jak widać obroncami ambon są milośnicy fotografii czy spotkań.
dobrze byłoby pamiętać czego symbolem jest taka ambona.

chętnie przemalowalabym wnetrze opuszczonej ambony w taki sposoby by każdy wiedzial że to miejsce powinno miec inne przeznaczenie.

zdrowy rozsądek precz. niech zabijacy wiedzą jak silne znaczenie ma to co robią. to i tak boli mniej niz celne strzaly.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 9:36 pm
jarek
rozmówca

Niszczenie ambon myśliwym ? To nie jest zły pomysł , ma jednak tę wadę że taką ambonę potem w miarę szybko miłośnicy myśliwskiego sportu odbudowują.
Moim skromnym zdaniem jest lepszy sposób. Otóż często myśliwi podjeżdżają w okolice ambon bardzo drogimi , luksusowymi samochodami ... 🙂 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2007 1:10 am
Jędruś
stały bywalec

[quote Jarek:]Niszczenie ambon myśliwym ? To nie jest zły pomysł , ma jednak tę wadę że taką ambonę potem w miarę szybko miłośnicy myśliwskiego sportu odbudowują.
Moim skromnym zdaniem jest lepszy sposób. Otóż często myśliwi podjeżdżają w okolice ambon bardzo drogimi , luksusowymi samochodami ... 🙂 🙂 🙂

Wystarczy poruszać samochodem aby się włączył alarm, wypłoszy wszystko w promieniu kilometra.

Pozdr.
Jędruś wegano-witarianin + B12
Zwolennik soku marchewkowego własnej roboty
:yltype:

[edytowane 23/4/2007 od Jędruś]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2007 3:24 am
visel
bywalec

pomysl nie jest zly,ma jedna duza wade-trzeba wiedziec kiedy beda odstrzaly

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/04/2007 5:38 pm
vanityy
bywalec

Wszystko jest ok, tylko mam jedno pytanie.
A mianowicie czy ambony nie służą leśnikom tu też innym ludziom do obserwowania lasu zwłaszcza w okresie letnim (kiedy są susze) czy czasem las sie nie pali?
Nie jestem pewna więc pytam, by przypadkiem z dobrych chęci; działania nie wynikło coś zupełnie odwrotnego.
Pozdrawiam.
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/05/2007 1:44 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca