Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

praca magisterska nt wegetarianizmu   

kxxx
 kxxx
świeżaczek

Witam zwracam się z prośbą o umieszczenie ankiety na do pracy magisterskiej na temat żywienia wegetarian. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby zechcieli Państwo poświęcić swój czas. Z góry dziękuję i przesyłam linki i adres na który proszę o odesłanie ankiet. Odpowiedź proszę podkreślić, zmienić kolor lub pogrubić. Jeszcze raz dziękuję
https://www.dropbox.com/s/1idyrn692cu50kq/ankieta%20dla%20doros%C5%82ych.docx

https://www.dropbox.com/s/fyoqe6yr119xrn0/ankieta%20dla%20dzieci%20i%20m%C5%82odzie%C5%BCy.docx

https://www.dropbox.com/s/fvrfzebks27iq6b/ankieta%20dla%20kobiet%20w%20ci%C4%85%C5%BCy%20i%20karmi%C4%85cych%20piersi%C4%85.docx
Adres zwrotny: kasiapielegniarka@gmail.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 12:12 am
Kasieńka23
świeżaczek

pytania z ankiety nad wyraz tendencyjne...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 10:53 am
eRZet
weteran forum

Po prostu niektóre trochę dziwne 😉

Zrobione.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 11:35 am
Szczurunia
bywalec

Pytanie do wegetarian: jak często jecie ryby...
No można było sobie darować.

Ankieta faktycznie niedopracowana.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 5:47 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Problem tkwi w tym, że część osób pojawiająca się tutaj na forum i pisząca prace o wegetarianizmie tak na prawdę jest nieprzygotowana do tematu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 5:54 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Pytanie do wegetarian: jak często jecie ryby...
No można było sobie darować.

Ech, to chyba nieuleczalne - niektórzy jedzą ryby i twierdzą, że są wegetarianami, jeszcze pewnie przez 100 lat się to będzie przewijać...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 6:43 pm

Wypełniłam i wysłałam wraz z uwagami

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/01/2013 7:32 pm
Vegeta169
bywalec

Done. Uwag również sobie nie oszczędziłam.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/01/2013 7:14 pm
kalinka71
początkujący

witam serdecznie. Nie wiedziałam gdzie umieścić wiadomośc, ale szczerze mówiąc Wasze forum może stanowić ostatnia deske ratunku dla mnie:)Prowadze badania na uniwersytecie medycznym dotyczace wpływu diety laktoowowegetariańskiej na zdrowie, a w szczególności stezenia róznych witamin, mikroelementów w organizmie.Poszukuję chetnych:18-35 lat, laktoowowegetarianizm (niespożywanie mięsa i ryb!!- wiem ze prawdziwi wegetarianie to wiedzą, ale z doswiadczenia wiem ze są i tacy "pseudowegetarianie)) od conajmniej 3 lat, brak nałogów, NIESTOSOWANIE suplementacji co najmniej przez ostatnie 3 miesiące.Bardzo prosze o pomoc, chetnych brakuje !!!!Prosze o kontakt: fizjolog13@wp.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 2:43 pm

Chętnie bym wzięła udział, ale niestety się nie załapuję, staż za krótki 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/02/2013 7:20 pm
an
 an
bywalec

Witam. to ja tez pomarudze:) nieukrywam ze nie wiedziałam gdzie umiescic ten komunikat, ale z marudzeniem ma duuuzo wspólnego. Kochani wegetarianie!Prowadze badania do pracy doktorskiej na UM i szukam Ochotników....Bardzo bardzo mi zależy a nikt nie chce sie zgłaszac....wiec prosze Was . oto sczegóły:
. Prowadze badania na uniwersytecie medycznym dotyczace wpływu diety laktoowowegetariańskiej na zdrowie, a w szczególności stezenia róznych witamin, mikroelementów w organizmie.Poszukuję chetnych:18-35 lat, laktoowowegetarianizm 9niespożywanie mięsa i ryb!!) od conajmniej 3 lat, brak nałogów, NIESTOSOWANIE suplementacji co najmniej przez ostatnie 3 miesiące.Bardzo prosze o pomoc, chetnych brakuje !!!!Prosze o kontakt: fizjolog13@wp.pl

Ciężko będzie, ponieważ coraz więcej wegetarian jest bardziej uświadomionych, że powinno się suplementować witaminę B12 a jesień- zima -wiosna także wit.D
ale spróbuj złapać na forumveg takiego osobnika jak pawel 😉 (bez obaw znajdziesz, Paweł - pawel b), on nie suplementuje
i badania by mu się przydały a przy okazji będzie miał okazję wspomóc naukę

a i jeszcze mi się przypomniało, że niejaki Degon się określił jako niesuplementujący
a może i więcej takich znajdziesz

Tylko trzeba się ogłaszać przejrzyście

Jeśli szukasz przez takie przypadkowe posty w przypadkowych tematach / miejscach (temat "marudnik i narzekacz"- najpierw tam odpisałam), podpinając się pod tematy dotyczące czegoś innego, to tym bardziej trudno znaleźć chętnych.
Zakładaj własny temat.

Możesz jeszcze napisać na forum wegedzieciak

PS napisz dokładniej na czym będą polegały badania

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/02/2013 12:48 am
cadavrej
świeżaczek

Witam wszystkich 🙂

Wiem, że pewnie macie dość ankiet, ale również proszę was o pomoc. Pracuję nad moją pracą mgr z zakresu socjologii. Prowadzę badania na temat systemu aksjonarmatywnego (wartości i normy) wegetarian.

Ankieta składa się z krótkiego kwestionariusza Jeżeli niektórzy z was poświęciliby chwilę na jej wypełnienie bardzo by mi to pomogło
Link do ankiety: https://docs.google.com/document/d/1m6FhKaKswV5sJ__JoQE_V_Tx5Wjb-4JmfLYzJ66UNBM/edit?usp=sharing

adres mail do wysyłki: juz16@interia.pl
Z góry dziękuję

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2013 4:16 pm
  
Praca