Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Football  

Strona 3 / 3 Wstecz
JankeS
bywalec

zdaję sobie sprawę że temat raczej męski więc nie wymagam od szanownych pań wyczerpującej polemiki 😎

I ja nie mogę się z tym zgodzić, jeżeli ktoś poświęci nieco uwagi na obejrzenie meczu i zechce się tym zainteresować, to bez względu na płeć football może okazać się ciekawy 😉

Osobiście miałem w życiu krótki epizod z nim związany, przez 1 sezon grałem w klubie, jednakże nie wśród ludzi których darzyłem sympatią toteż dałem sobie z tym spokój (poza tym wypadłem z rocznika:P )

Co do drużyn, to kibicuję np. drużynie narodowej Holandii, a nie trawię Włochów :diablo:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2008 3:21 am

Co do drużyn, to kibicuję np. drużynie narodowej Holandii, a nie trawię Włochów :diablo:

Dlaczego akurat Włochów?
Mnie tam najbardziej denerwują Grecy...
Z reprezentacji Holandii podoba mi się gra Sneijdera. Szczególnie po tegorocznych mistrzostwach. Miałam nadzieję, że wygrają...

zdaję sobie sprawę że temat raczej męski więc nie wymagam od szanownych pań wyczerpującej polemiki

Neistety w moim otoczeniu większość osób również tak myśli, więc na codzień nie mam za bardzo z kim pogadać o piłce, nie mówiąc już o jakiejkolwiek grze 🙁 Jeżeli już znajdę kogoś kto podziela moje zainteresowania, to najczęściej okazuje się on zagorzałym kibicem ManU nie znoszącym Chelsea 🙁 (na marginesie - kibicuję The Blues oczywiście 🙂 ).

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/09/2008 7:59 pm
Sagamore
stały bywalec

w tym ME rzeczywiście szkoda Holendrów bo gdyby zagrali z Hiszpanią to dopiero byłby meczyk ale cóż...taki urok sportu. Włochów uwielbiam za ich teatralność, nie zawsze da się oglądać ich grę ale jak padają na boisko faulowani to normalnie uczta dla oka.
Kiedyś chyba chodził po sieci filmik z ich szkółki bycia faulowanym 😀

co do MU to też go nie trawię, a do Chelsea mam sentyment, w zasadzie tej starej za czasów Zoli - miała wtedy styl:) no i kibicuje im Kevin Garnett heehhhhe

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/09/2008 1:39 pm
badba
bywalec

w tym ME rzeczywiście szkoda Holendrów bo gdyby zagrali z Hiszpanią to dopiero byłby meczyk ale cóż...taki urok sportu. Włochów uwielbiam za ich teatralność, nie zawsze da się oglądać ich grę ale jak padają na boisko faulowani to normalnie uczta dla oka.
Kiedyś chyba chodził po sieci filmik z ich szkółki bycia faulowanym 😀

co do MU to też go nie trawię, a do Chelsea mam sentyment, w zasadzie tej starej za czasów Zoli - miała wtedy styl:) no i kibicuje im Kevin Garnett heehhhhe

nic dodać nic ująć... Oranje zawsze darzyłam sentymentem... Włosi zawsze grali pod publiczke.. Francuzi też.. ale włosi ich o głowę przebijają... o i Brazylijczycy... lubię czechów...
co do klubów piłkarskich to uwielbiam chelsea... (pisałam już)... manchester lubiałam oglądać jak jeszcze grała stara gwardia...Roy Keane... itd...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/09/2008 1:32 am
Sagamore
stały bywalec

napiszę te dwa słowa bo chyba warto...

LECHU AWANSOWAŁ !!!

🙂

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 2:07 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Świetny mecz był 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/10/2008 3:27 pm

Kiedyś chyba chodził po sieci filmik z ich szkółki bycia faulowanym 😀

Myślę, że Włosi mogliby uczyć się takiego bycia faulowanym od samego Crisa Ronaldo. Ten to ma dopiero talent!

a do Chelsea mam sentyment, w zasadzie tej starej za czasów Zoli - miała wtedy styl:) no i kibicuje im Kevin Garnett heehhhhe

Zola rzeczywiście był Kimś. Podobno nawet miał propozycję przejęcia Chelsea po Gran(t)cie.

Gratulacje dla Lecha:):)

Żadna prawda nie wydaje mi się bardziej oczywista niż ta, że zwierzęta potrafią myśleć i odczuwać tak jak ludzie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/10/2008 8:34 pm
badba
bywalec

poznańska lokomotywa pokazała klasę (sorry że tak późno piszę) i czekam z niecierpliwością na dalsze ich poczynania... dobrze ze ten smęt z ulicy miodowej (czyt. PZPN) i ostatnie zawirowania nie wykluczyły ich...

w sieci kiedyś oglądałam ten filmik o faulowaniu... Cristiano ronaldo żeczywiście umie udawać.. kiedyś taki talent miał RONALDO...

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2008 8:39 pm
Frutaniva
bywalec

no C.Ronaldo udawac umie 😛 ale i tak lubie jego gre ...fajnie drybluje 🙂
Sagamore ja tez interesuje sie pilka! wszystkich to w szkole dziwi ale co tam :PP
takie polaczenie rock i pilka nozna 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/11/2008 4:27 pm
badba
bywalec

a jakie wrażenia drodzy kibice po ostatnim występie Kolejorza? mi mecz akurat przypadł do gustu.. choć tylko remis... ale dość dobrze sie oglądało,....

SEMPER FI

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2008 10:23 pm
Dorochet
forumowicz

Z polskich drużyn to na pewno najbardziej lubię Leach Poznań.
Kiedyś wiernie kibicowałem Realowi Madryt za czasów Ronaldo, Zidana, Figo a teraz raczej oglądam mecze i kibicuję tym którzy przegrywają 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/07/2009 6:18 pm
Milanka
świeżaczek

Mój ulubiony temat 😀
Od 14 lat nie jem mięsa i również od tylu lat kibicuję mojemu ukochanemu Milanowi jak również włoskiej reprezentacji 🙂
także Forza Milan! Forza Azzurri! 🙂

OŚWIĘCIM ZACZYNA SIĘ WSZĘDZIE TAM, GDZIE KTOŚ PATRZY NA RZEŹNIĘ I MYŚLI TO TYLKO ZWIERZĘTA.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/09/2009 9:40 pm
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca