Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

odchudzanie  

Strona 4 / 10 Wstecz Następny
  RSS

cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
01/12/2011 10:51 pm  

A czy naprawdę musisz się odchudzać?


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
01/12/2011 11:32 pm  

ech no niestety muszę 🙁 przynajmniej z 5 kg! i okazuje się że nie będzie to proste

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
02/12/2011 5:38 pm  

No widzisz, a ja chciałem przytyć na zimę żeby mi zimno nie było i też cos mi nie idzie. 🙂 Ale kupiłem nową książkę kucharską, to może się uda 😉


OdpowiedzCytat
Mateusz91
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 136
02/12/2011 6:11 pm  

ech czy to odchudzanie musi być takie strasznie męczące
lily dziękuje za pomoc

Odchudzanie to czysta przyjemność. Jedziesz z koksem i notorycznie podziwiasz ile tłuszczu już straciłeś! 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
02/12/2011 6:16 pm  

Odchudzanie to czysta przyjemność. Jedziesz z koksem i notorycznie podziwiasz ile tłuszczu już straciłeś! 😉

Nie propaguj zażywania kokainy na forum wege 😉


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
02/12/2011 6:44 pm  

Bo wy wszyscy źle robicie! Powinniście się od-grubiać, a nie od-chudzać 😛

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
02/12/2011 6:58 pm  

Nie propaguj zażywania kokainy na forum wege 😉

Ale, że składniki odzwierzęce są jakieś w kokainie? Ze niby niewegetariańska jest? 😉


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
02/12/2011 7:01 pm  

Jestem załamana, stepper mi się zepsuł 😡 i jak ja mam ćwiczyć? Dopóki będzie ciepło będę zasuwać na dworze ale jak się zrobi zimno to nie wiem bo diety nie dla mnie. Zrobiłam jedynie kosmetyczne poprawki w swoim sposobie odżywiania: zero smażonego, wieczorem mam zakaz jedzenia węglowodanów, małe posiłki, nie przejadam się. To plus ćwiczenia i miało być oki a tu ten stepper okropny 🙁


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
03/12/2011 7:43 am  

Ponieważ jestem prożna to się pochwalę: niezauważalnie straciłam prawie osiem kilogramów.
Nawet nie wiem kiedy, kilka dni temu zauważyłam po spodniach, że coś zdecydowanie się zmieniło, ale to co zobaczyłam na wadze nawet mnie zaskoczyło.
Ale coś czuję , że te kilogramy tak samo niezauważalnie wrócą.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/12/2011 12:09 pm  

Niezauważalnie? Mnie 2 lata temu stracenie 8 kg zajęło chyba 5 miesięcy męki ;), tzn. dyscypliny. Zazdroszczę 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Anonim
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 480
03/12/2011 10:26 pm  

[b] Lily[/b]: uwierz mi nie ma czego. Ja tylko wszystko tak optymistycznie przyjmuję i wszędzie doszukuję się pozytywów.
Moja "dieta" nazywa się "mam dziecko w szpitalu. po raz trzeci. i dalej nikt nie wie co jej jest"


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
03/12/2011 10:34 pm  

Aaa, no to inna sprawa 🙁 Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie... a z tymi diagnozami w szpitalach to straszna lipa niestety jest, znam to :/

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
vicky
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
16/12/2011 12:10 am  

Ja jem i nie tyję. Zawsze tak było, mogę jeść wszystko i nie ma to żadnego odzwierciedlenia w wadze. Próbowałam kiedyś przytyć i nie dało to żadnego efektu.

Mam tak samo. Mam szybko przemiane materii. Tez bym chciala pare kilogramow przytyc. Mam niedowage. No co przytuje to zaraz gdzies to zgubie.

myślałem że więcej, bo osobiście nie znam kobiety która by chciała przytyć. 😉

No to masz kolejną, ktora chce przytyc. Przydalo by sie kilka kilogramow.

Powodzenia tym, ktorzy chcą schudnac 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
16/12/2011 12:50 am  

Jeszcze raz powtórzę - wg mnie 90% (albo więcej) osób, które "nie mogą przytyć" je zdecydowanie za mało. Proponuję zrobić uczciwy bilans używając kalkulatora kalorii (np. [url] http://www.ilewazy.pl/[/url] i jeśli to jest poniżej zapotrzebowania (dla kobiet przeciętnie aktywnych powiedzmy ok. 1800-2000, ale to się waha w zależności od wagi, wzrostu, ilości ruchu itd.) to prawdopodobnie tu leży problem.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
vicky
początkujący
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 9
16/12/2011 1:25 am  

To ja znajduje sie w 10%. Mam szybką przemiane materii. Od dziecka bylam drobna i taka szczupla. Nigdy sie nie odchudzalam. Wedlug tego kalulatora to dostarczylam ponad 2000 kcal dzisiaj. No wiec nie jem za malo. Nie wiecej podobnie kazdego dnia wyglada. Zazwyczaj wiem wiecej niz dziasiaj.

[edytowane 15/12/2011 przez vicky]


OdpowiedzCytat
Strona 4 / 10 Wstecz Następny
  
Praca