Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odżywki ratujące czuprynę   

Strona 12 / 19 Wstecz Następny
  RSS

alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
26/09/2013 2:29 pm  

uzywałam odżywek z dodatkiem keratyny (2łyzeczki na 250ml), czasem dawałam kilka kropli do masek przed myciem. i nagle zauwazylam, ze po myciu jak nakladam odzywke to robia sie strasznie szorstkie i splatane, a wieksza ilosc odzywki nic nie daje. na szczęście jak wyschły to nie było źle, wiec to jeszcze nie był poziom hard :P.
zmienilam olej kokosowy na oliwke babydream, przy przeproteinowaniu kokos to zły pomysł podobno, uzywam codziennie szamponu oczyszczającego i nakladam odzywke nawilzającą bez protein :P. i jest ok już.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
08/10/2013 3:56 am  

dostałam swoją podróbkę tangle teezer :D.
z dość spuszonych włosów zrobiła gładsze na długo. po wypłacie zamawiam kompaktową, ale to już wydatek aż 11zł 😛

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
03/11/2013 8:25 pm  

alternative, gdzie zamawiasz?

Ja mam oryginał, ale słyszałam o dobrych recenzjach podróbencji, a i idą święta: podorzucałabym moim babom taka szczotę do paczek albowiem często czeszą się moją, a ja średnio toleruję taką współwłasność 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
03/11/2013 9:07 pm  

http://www.ebay.pl/itm/Head-Scalp-Hair-Brushes-Massager-Hairbrushes-Hair-Brush-Comb-/400530530820?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item5d417ae204 mam stąd, zamawiane gdzies ok 25.09 ja (a raczej moje nieszczęście, bo to jego konto na ebay :P) dostałam przesyłkę 14.10. zamawiałam 3 sztuki, dla siebie i kolezanek :P.

i czekam na taką http://www.ebay.pl/itm/Fashion-Original-Professional-Hair-Brush-Elite-Compact-Styler-Detangling-Comb-/310758689296?pt=AU_Hair_Care&var&hash=item485aa94a10 bo do torebki potrzebuję. jeszcze mają chyba z 10dni zeby ona doszła.

podobno zalozenie konta na ebay to nic trudnego, trzeba miec tez na paypal, polaczyc je, zwertyfikowac konto na paypal, bo na adres podany tam tylko wysylaja. a wysylka darmowa ^^. teraz załuję, że tych zwykłych nie zamówiłam dwóch, przydałaby mi się i w łazience i u mnie w pokoju, bo tam suszarka 😛

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
03/11/2013 9:16 pm  

na allegro widziałam takie czarne podróbki... ale za 25zeta za sztukę + 7zł wysyłka. wiec 5 z ebaya mozna za to kupic :p

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
03/11/2013 9:50 pm  

Dzięki za odpowiedź niestety zbyt skomplikowane to dla mnie i jakoś przeboleję używanie mojej szczoty 😛

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
03/11/2013 10:26 pm  

eee... chwila roboty :p. a tyle fajnych rzeczy tak tanio :D. teraz z ciekawości poszukałam czegoś o podróbkach TT na blogach, nie wiedziałam, że to się tak rozsławiło :D. ja przeczytałam jedną recenzję porównawczą, tam byly linki i od razu musialam zakupić 🙂

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
05/11/2013 9:33 pm  

Trzasnęłam sobie dziś zdjęcie łba, coby lepiej zobaczyć jak duże mam odrosty, które hoduję od początku sierpnia- z koloru nie schodze, po prostu zaczęły mi lecieć włosy i stwierdziłam, że sobie opuszczę.

W życiu nie miałam takich prześwitów :/ Przedziałek jaśnieje przestrzenią.Wiedziałam, że gubię włosy, gdy wysiadałam z samochodu fotel potrafił wyglądać jak mebel z filmu "oskubałem Ci setera irlandzkiego", ale myślałam iż minimalizacja mazideł, wcieranie olejku łopianowego załatwi sprawę.. a tu zonk.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
05/11/2013 10:34 pm  

ja na szczęście nie mam tego problemu, tzn wypadają, ale mniej niż kiedyś i chyba w normalnych ilościach. w dzien to już w ogóle mało, przy czesaniu to troche, i przy nakladaniu odzywki.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
kikimora
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 189
16/11/2013 4:21 pm  

A moje kudły są ostatnio w fatalnym stanie, lecą na potęgę. :/ Dodatkowo kolor mocno wypłowiał, muszę sobie zarzucić na nie jakąś hennę... Są suchawe, plączą się.
Robię sobie od jakiegoś czasu wcierkę z kozieradki, jest minimalnie lepiej, może po jakimś czasie ich stan poprawi się jeszcze bardziej. Musze też wrócić do olejowania końcówek, ale najlepiej na moje włosy działa olej kokosowy, który nie należy do tanich...
Dietą staram się też działać, ale nie idzie mi to najlepiej. Dostałam rady, że powinnam mocno ograniczyć gluten i nie zakwaszać organizmu (a kawa np. jest strasznie zakwaszająca).


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
16/11/2013 5:24 pm  

U mnie podobnie - kłak leci. Nie wytrzymałam i się podkolorowałam farbą, ale Herbatintem więc jest łagodniejszy niż zwykła farba.

Dzisiaj miałam do pomocy dziewczynę która jakiś czas mnie nie widziała i zapytała mnie, czy podciełam włosy bo dużo mniej mam :/

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
alternative
stały bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 535
16/11/2013 5:49 pm  

ja bym powiedziała, że kokosowy jest jednym z najtanszych olei, 500ml za ok 14-15zł. używam kokosowego z dodatkami, vatika np, albo wlasne mieszanki.

moje sa jakieś... nie wiem... nie wygładzają się po odzywkach, znaczy nakładam je, a włosy są szorstkie. już porzucilam z dodatkową keratyną, jest taka do suchych, po biovaxie do suchych tak samo. moze przez to, że pracuję teraz na I zmianę i nie olejuję włosów 4dni pod rząd na noc, tylko ze 2-3razy na 3-4godz i czegoś im brakuje.

poczatki 🙂


OdpowiedzCytat
Szczurunia
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 386
16/11/2013 8:17 pm  

Co do olejków - kupiłam za niecałe 8 zł łopianowy ze skrzypem polnym, z green farmacy. W ogóle jestem mile zaskoczona tą firmą (nie, to nie jest reklama:P), bo za niewygórowane ceny mają fajne kosmetyki do włosów, składy są na ogół proste i CF, więc jeśli ktoś dba i o włosy i o portfel to polecam. 🙂


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
16/11/2013 8:26 pm  

Co do olejków - kupiłam za niecałe 8 zł łopianowy ze skrzypem polnym, z green farmacy.)

w Rossmannie? 😛 U mnie są tam, właśnie w okolicach 8 zł, natomiast jak zapuścic się do jakiejś małej drogerii to są po 4,90 zł, o takie ostatnio nabyłam:

Miałam mgiełki tej firmy, regularnie używam szamponów- dobrze się sprawdzał też balsam łopianowy, ale tylko przez jakiś czas, potem włosy przestały reagować.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Samanya
bywalec
Dołączył: 12 lat  temu
Posty: 497
16/11/2013 8:32 pm  

Stosowałam kozieradkę, ale niestety niewiele pomogła. Obcięłam je, żeby przynajmniej nie widzieć jakie długie wypadają 🙂 Ale objętość...no cóż, pozostawia wiele do życzenia. Poczekam do wiosny.


OdpowiedzCytat
Strona 12 / 19 Wstecz Następny
  
Praca