Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wegetarianie są sexy 🙂  

Strona 15 / 27 Wstecz Następny
  RSS

Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
30/06/2011 4:56 am  

Mam nadzieję, że wystartują też wegetarianie z długim stażem, a nie tylko tacy "od pół roku, a za pół roku już nie" 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
30/06/2011 9:04 pm  

ja mam dluuugi staz i wystartowalam...
a potem doczytalam,ze oni te zdjecia pokaza publicznie i beda internauci glosowac na nie (lub nie będą) i moja niesmialosc zaczela krzyczec i teraz do wrzesnia ne zasne spokojne....... :rotfl:

[edytowane 30/6/2011 od trafka]

mała lady punk


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
30/06/2011 9:10 pm  

Trafka no weeeeź 😉

A ktoś jeszcze z forum startował? Hę? 😀


OdpowiedzCytat
Nela89
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 374
03/07/2011 2:22 am  

Od kiedy zaczyna się głosowanie, bo "nabór" już zamknięty? 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
03/07/2011 2:30 am  

W wiadomościach nas nie pokażą (chyba:P), więc spokojna głowa ;).

Też jestem ciekawy kiedy galeria będzie wystawiona. W poprzedniej edycji trochę było kandydatów, więc obróbka zdjęć potrwa (jeśli Admin robi to sam). Obstawiam max 2 tygodnie.

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
03/07/2011 3:28 am  

a ilu bylo kandydatow poprzednio?
a w ogole, zauwazylam, ze laski maja fajniejsze nagrody....tak troche niepolitycznie..... 😉

mała lady punk


OdpowiedzCytat
waris
bywalec
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 485
03/07/2011 3:57 am  

jak dla mnie to faceci mają lepsze nagrody!!!


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
03/07/2011 3:15 pm  

W ostatniej edycji (2009) było 103 kandydatów. Polukajcie sobie zresztą - www,wegetarianie.pl/sexy :).

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
03/07/2011 9:35 pm  

W tej edycji zgłosiła się podobna liczba kandydatów 🙂
Bułek - obróbka zdjęć do galerii faktycznie dość pracochłonna ale już niebawem kończę, więc max kilka dni i startujemy 🙂
Lily, jestem pozytywnie zaskoczony w tym roku, bo stażowo przedstawia się nieźle - jeśli wierzyć deklaracjom - i tych "konkursowych wegetarian" jest garstka 😉

Wege Studio


OdpowiedzCytat
trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
03/07/2011 10:44 pm  

"obrobka zdjec" tzn , ze wygladzisz mi zmarszczki???? 😀

mała lady punk


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
03/07/2011 10:53 pm  

Nie, chodzi wyłącznie o dostosowanie rozmiarów zdjęć w galerii.

Wege Studio


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
04/07/2011 12:57 am  

Czy znów jest nierówny rozkład płci?
Tzn o wiele mniej mężczyzn???

ps Adminie czy nie ułatwiłoby Ci sprawy podawać wymiary zdjęć uczestnikom? Potem ew poprawić kilka niespełniających norm? Bo na przykład moje w zeszłym roku po wykadrowaniu nie wyglądało ładnie a jakbym wcześniej wiedziała wysłała inne, pasujące.

[edytowane 3/7/2011 od Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
04/07/2011 1:40 am  

Bellis mogłaś wykadrować je sama - tzn. obciąć zbędne tło, mistrzów drugiego planu etc 😉 zostawiając proporcjonalnie po obu stronach marginesy. Ja tak kiedyś zrobiłem i teraz też. Nie zmieniałem za nadto tylko rozdzielczości, bo nie wiadomo jaką Admin chce (a łatwiej zrobić z większego mniejszy, niż odwrotnie, bo wtedy jest pikseloza).

Obejrzałem Twoje zdjęcia z ostatniej edycji i na moje oko są w porządku. No chyba że chciałaś zostawić więcej fontanny, ale nie liczy się drugi plan tylko osoba. Zostałaś pokonana siłą urody innych uczestniczek i źle wykardowane zdjęcie nie jest linią obrony 😉 :P.

Karina z konkursu 2009 to Nix. Teraz dopiero zauważyłem.

[edytowane 3/7/2011 przez bułek]

[edytowane 3/7/2011 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
n.i.x
stały bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 570
04/07/2011 2:20 am  

hehe, wtedy byłam tylko "półroczną" wegetarianką..
szkoda ze teraz nie dałam bardziej seksownego zdjęcia, wszystkie aktualne może i nie są złe , w bikini, ale wszędzie w tle bohaterzy właśnie których "sie nie wytnie" albo ten ich śmierdzący grill .. a inne prześwietlone. Trochę mnie to wkurza bo trenuje brzuszek juz ponad 3 miesiące i całkiem w porządku jest,mięśnie juz widać, no ale trudno.

omnia vincit amor!!


OdpowiedzCytat
trafka
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 52
04/07/2011 2:21 am  

bellis wlasnie o tym pisze, ze nie wykadrowala sama, bo nie znala formatu w jakim zdjecie ma byc zamieszczone....i w sumie ma racje - tzn jesli zdjecia maja miec okreslony rozmiar latwiej byloby ten rozmiar podac wczesniej, bo chyba 90 procent uzytkownikow potrafiloby samodzielnie, czy z pomoca kogos ze znajomych sobie wtedy zdjecie dopasowac samemu

mała lady punk


OdpowiedzCytat
Strona 15 / 27 Wstecz Następny
  
Praca