Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wyślij łańcuch Posłowi Kłopotkowi  

  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/08/2011 1:28 am  

Poseł Kłopotek zasłynął w środowisku obrońców praw zwierząt z wypowiedzi mającej popierać trzymanie psów na łańcuchach. Bo jest to tradycja i ma to znaczenie praktyczne (wstyd Polsko!!!!).
Powstała inicjatywa aby wysyłać pocztą Kłopotkowi 1m łańcuchy.
Łańcuchy są do kupienia w marketach budowlanych. Koszt 1m to ok. 8-12 zł, w zależności od gatunku.
Pomysł bardzo mi się podoba tym bardziej, że mam ochotę kogoś po wkurzać 😉
Mam nadzieję, że będzie o tym głośno w mediach a Kłopotkowi wreszcie zrobi się wstyd (oj nadziejo matko głupich ty kochasz swe dzieci).
Adres do biura poselskiego:
Biuro Poselskie posła Eugeniusza Kłopotka
ul. Dworcowa 87/14
85-009 Bydgoszcz
tel. 052 322 32 71
fax 052 322 34 49


OdpowiedzCytat
Cleevlen_
forumowicz
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 27
18/08/2011 9:24 pm  

Macie jakiś fajny pomysł żeby coś do tego dopisać czy coś? Albo może do łańcucha doczepić obrożę ? Do akcji się chętnie dołączę ;P


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/08/2011 9:47 pm  

Fajnie byłoby to wszystko wysłać jednego dnia. Pomysł z obrożą świetny, podałam dalej w świat. Fajne byłyby też zdjęcia tych nieszczęsnych psów, jakiś komentarz do tego ale kulturalny rzecz jasna. Albo Kłopotek w obroży na 1m łańcuchu, prowokacja taka. O ile to ostatnie zgodne z prawem bo może się obrazić i to my będziemy mieć kłopoty 😉
Jak masz fejsa wejdź na grupę Adwokaci Zwierząt tam powstał ten pomysł, będziesz na bieżąco.

[edytowane 18/8/2011 od Bellis_perennis]


OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
18/08/2011 9:50 pm  

Mam nadzieję, że będzie o tym głośno w mediach a Kłopotkowi wreszcie zrobi się wstyd (oj nadziejo matko głupich ty kochasz swe dzieci).

Zrobi się wstyd, przemyśli swoje postępowanie, stwierdzi, że robił źle, przewartościuje swe życie, zrezygnuje z polityki, zostanie działaczem społecznym, stanie się weganem i obrońcą praw zwierząt. Wyjedzie także do Afryki pomagać biednym, a kasę zrobioną na posłowaniu i łapówkach przekaże fundacjom.
Bardzo mi się to podoba. Good plan.

Adres do biura poselskiego:

Toż to kawałek ode mnie! Jak będę w bydzi to nie omieszkam do niego wpaść 😉

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
18/08/2011 9:58 pm  

Zrobi się wstyd, przemyśli swoje postępowanie, stwierdzi, że robił źle, przewartościuje swe życie, zrezygnuje z polityki, zostanie działaczem społecznym, stanie się weganem i obrońcą praw zwierząt. Wyjedzie także do Afryki pomagać biednym, a kasę zrobioną na posłowaniu i łapówkach przekaże fundacjom.
Bardzo mi się to podoba. Good plan.

Zapomniałeś dodać, że założy własną fundację wykupującą zwierzęta z rzeźni a za nim pójdą rzesze ludzi, spadnie przestępczość i cały świat stanie się wegański i utopijny a to wszystko w ciągu jedynie roku 😉 i wszyscy będziemy się kochać!


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
18/08/2011 10:08 pm  

A mnie przyszło do głowy, jako rasowej pesymistce, że sprzeda te łańcuchy jako złom 😉 i jeszcze się obśmieje z ludzi, którzy je przysłali.
Ale pomysł mi się podoba 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Sobota66
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 119
19/08/2011 9:23 am  

wyślę bardzo chętnie! do castoramy się skoczy a potem na pocztę, a jaka satysfakcja dzięki temu:D


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
24/08/2011 10:23 pm  

Doczekaliśmy się eventu i rozgłosu medialnego nawet. I riposta ze strony Kłopotka lekko mówiąc... idiotyczna?
https://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=244971332209439
A tutaj artykuł z tvn24
http://www.tvn24.pl/-1,1715040,0,1,fejsbukowicze-chca-wysylac-lancuchy-klopotkowi,wiadomosc.html


OdpowiedzCytat
  
Praca