Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Tylko skóra?  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

SemiWegetarianin
świeżaczek
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 3
23/09/2007 3:12 pm  

Tak szukam i szukam a znaleźć nie moge. Może ktoś napisać jak rozróżnić naturalne futro od sztucznego... tak żeby wiedzieć kiedy komuś w oko splunąć 😡


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
16/10/2007 7:16 pm  

Nie kupuję skórzanych butów. Znaleźć buty z imitacji to nie problem, wszędzie są.
Ale radziłabym powstrzymać sie od pochopnych ocen innych, bo wcale nie wiecie jakimi regułami sie kierują...


OdpowiedzCytat
Patrice
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 194
02/11/2007 2:48 pm  

też mam zawsze problem z odróżnieniem sztucznego od prawdziwego futra. 🙁 ostatnio wpadłam na genialny sposób żeby spróbować futro od pewnej pani podpalić, w końcu syntetyki paląc się powinny wydzielać inny zapach... ale to był dość kontrowersyjny pomysł 🙂 a tak to nie wiem mozna obmacać, powąchać 😉 ... moze ktoś ma bardziej racjonalne metody?


OdpowiedzCytat
~*mikrokosmos*~
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 131
02/11/2007 4:50 pm  

pod podszewką można wyczuć- dzianinę albo skórę. dzianina jest chropowata i cienka, jakby dziurkowana, skóra jak to skóra- dość sztywna, gładka.
teraz te nowoczesne sztuczne futra naprawdę pięknie wyglądają i trudno je odróżnić od prawdziwych.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca