Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

trampki-pomóżcie!  

Strona 1 / 4 Następny
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/08/2008 8:43 pm  

Wiem, że jest to temat absolutnie nie związany z wegetarianizmem, ale może ktoś z was mi pomoże.... 😉 Poszukuję trampek marki Converse. W moim mieście jest sklep z obuwiem tej firmy, ale asortyment jest bardzo ubogi 🙁
Czy ktoś z was wie może gdzie można kupić te trampki, gdzie jest ich największy wybór?
Mam nadzieję, że pomożecie 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
24/08/2008 8:45 pm  

oj a po co Ci takie drogie, burżujskie trampki?


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
24/08/2008 8:53 pm  

oj a po co Ci takie drogie, burżujskie trampki?

a może ma ochotę je kupić 😉 niestety hipisko w moim mieście nie ma tego sklepu

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
24/08/2008 8:56 pm  

a może ma ochotę je kupić 😉

nie wpadłabym na to 😉 widziałam firmowy sklep w Warszawie, co pewnie nie jest nowiną, bo tam jest wszystko


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/08/2008 9:09 pm  

Wiem, że nie są tanie, ale upatrzyłam sobie taki super model, którego nie ma żadna inna firma.......A tak w ogóle to jestem trampocholiczką.....Takie sobie niewinne schorzenie 😛
A wiesz może, Fasolencjo gdzie jest ten sklep w Warszawie? Tak w gwoli ścisłości ja ze stolnicy nie jestem, ale może pojadę.....Dla trampek wszystko 🙂 No może bez przesady 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Admin
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 678
24/08/2008 9:17 pm  

W Warszawie jest spory wybór conversów w CH Arkadia. Sklep firmowy widziałem też w Gdyni, na ulicy Świętojańskiej.

Zresztą...
http://www.converse.pl/home.html
Kliknij tam na "Sklepy" i znajdziesz jakiś najbliżej siebie 😉

Wege Studio


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
24/08/2008 9:23 pm  

Dzięki 😀

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
pontonica
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 100
24/08/2008 10:20 pm  

Firmowe trampki ! co to sie porobilo... 😉


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:15 am  

A nie da się ich zamówić w sklepie koło Ciebie?

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
25/08/2008 1:47 am  

też jestem "trampocholiczką" 🙂 całe życie marzyłam o conversach, a jak je w końcu kupiłam, to stwierdziłam, że nie nadają się do chodzenia. owszem, converse ma świetne (właściwie najlepsze) wzory tych butów. jednak już po krótkim spacerze stwierdziłam, że są niewygodne! czasem jeszcze w nich chodzę, ale tylko gdy muszę, bo strasznie mnie obcierają... mam nadzieję, że to akurat taka wadliwa para, ale wątpię. a co do sklepów, to ja moje kupiłam w Poznaniu


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:51 am  

Z tego co mi sięwydaje, to buty trzeba rozchodzić. Większość na poczatku obciera 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
25/08/2008 1:54 am  

a ostatnio kupiłam sobie jeszcze trampki Heavy Duty- kolejna porażka. są czarne i strasznie farbują. poza tym już się prawie rozleciały. a za ich cenę kupiłabym trzy pary trampek u mnie w mieście na rynku:P tanie trampki rządzą! 🙂

Z tego co mi sięwydaje, to buty trzeba rozchodzić. Większość na poczatku obciera 😉

problem w tym, że ja w nich chodziłam sporo na początku, bo miałam nadzieję, że się rozejdą i nie okaże się, że wyrzuciłam w błoto tyle kasy...

[edytowane 25/8/2008 przez Admin]


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 2:03 am  

Tak więc prawda: tanie trampki rządzą :rotfl:
Sama za moje dałam 50 zł (pieniądze na bilet miesięczny :rotfl: trampki okazały się ważniejsze)
Kocham je, są wysokie, czerwone, mają dwie rózne sznurówki: jedną czerwoną, druga czarną 🙂 Jedyny minus jest taki, że farbują, chociaż z drugiej strony: na czerwono :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
/ula/
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 140
25/08/2008 2:10 am  

a ja ostatnio kupiłam mojej bratanicy (6 lat) trampki za... 9,99 zł:) w Biedronce:) mała je uwielbia, są wygodne, ładne i tanie:)


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 2:18 am  

^^ Era trampkonoszy :rotfl: To brzmi jak klątwa :rotfl: (chyba z adużo aznjatyckich horrorów 😮 )

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 4 Następny
  
Praca