Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ranking społeczności internetowych (również wegetarianie.pl)  

  RSS

Nowakowski
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
17/05/2007 1:59 am  

[img] [/img]
http://e-spolecznosci.toplista.pl

Ranking najpopularniejszych w Polsce społeczności internetowych 😉 [b]Wegetarianie.pl[/b] również znajduje się od dzisiaj na liście i warto głosować i promować go 🙂
(Głos można oddawać raz dziennie i głosuje się poprzez kliknięcie na banner wybranej społeczności)

[edytowane 16/5/2007 przez Nowakowski]


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
17/05/2007 6:54 pm  

Już kliknęłam. Ale bez względu na wynik głosowania, uważam, że nasza społeczność jest wspaniała. Wizyty na forum bardzo poprawiają mi nastrój, dostarczają ciekawych informacji... No i znajomości!

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Nowakowski
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
17/05/2007 9:49 pm  

Już kliknęłam. Ale bez względu na wynik głosowania, uważam, że nasza społeczność jest wspaniała. Wizyty na forum bardzo poprawiają mi nastrój, dostarczają ciekawych informacji... No i znajomości!

Nie no jasne 🙂 Przecież ten ranking jest tylko ogólnym zbiorem głosów różnych ludzi. Tobie się może podobać co chcesz nie mniej jednak zachęcam do głosowania na [b wegetarianie.pl[/b] czy inne społeczności, które lubicie 🙂


OdpowiedzCytat
  
Praca