Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wasze kultowe filmy  

Strona 7 / 13 Wstecz Następny
siwcia
stały bywalec

"Efekt motyla",
"Requiem for a Dream",
"Piękny umysł" ,
"Szósty zmysł"
;D

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/11/2006 11:42 am
Zol
 Zol
rozmówca

czekolada 🙂

'Przy śniadaniu słucham o korkach...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2006 11:38 am
MEDeah
bywalec

[b]KUNG POW !!!coś niesamowitego! świetne jaja!:D

JABŁKA ADAMA !!! coś niesamowitego (i tylko tyle ma wspólnego z Kung Pow)
-zgwałcił moją głowę na siłę poszerzając horyzont. [/b]
ci co w wawie są, to moga obejżeć jabłka adama w kinie luna za 5 zł . często ten film grywają. bilety są po 5 w poniedziałki i piątki.

MED is not so bad as they say]:>

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2006 11:45 am

a moim ukochanym filmem jest "Wojaczek". świetnie nakręcony, no i czarno - biały 🙂
"4 Pokoje" rzecz jasna 🙂
warto też sie przejść teraz do kina na "Pułapkę" - fajny film, który trzyma w napięciu 🙂
a wogóle nie wiem czy znacie ostatniego niusa 😀 mają znów pokazywać "Pulp Fiction" w kinach.
ale najstraszniejszym filemem jaki ostatnio widziałam to "wzgórza maja oczy". nigdy nie sądziłam, że nie będę w stanie obejrzeć jakiegokolwiek filmu do końca. ale ten oberzjałam w wielkim trudem i długo, długo miałam kiepski nastrój. po prostu nie hard core tylko grind core 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/11/2006 2:31 pm
Jyoti
rozmówca

A propo Wojaczka - polecam książkę "Rafał Wojaczek, który był....".

Super, że wiele tytułów, które zostały wymienione, to również moje ulubione filmy (o niektórych nawet już zapomniałam). Kiedyś szukałam muzyki do "Requiem dla snu" ale niestety nie udało mi się..... również wciąż poszukuję muzyki do " Lustrzana maska".
Można już nabyć całkowicie premierowe wydanie kolekji dla fanów Monty Pythona : Perełki MP ......
Ja uwielbiam wszystkie filmy Davida Lyncha - prawdziwym mistrzostwem jest Zagubiona autostrada. Totalne poruszenie moich wszystkich zmysłów to Przełamując fale.
Gorąco polecam Pusty dom. Świetny jest również Chungking Express

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2006 5:28 am
Wiejka
stały bywalec

W końcu mam requiem dla snu:D!!!!!!Jutro będę oglądać, albo pojutrze:D!!!!Polowałam na ten film...juz tyle..że nie moge się doczekać..:D

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2006 10:05 pm
krzyś
początkujący

Małymi kroczkami nadchodzi zima czas czytania powieści a również filmów . W moim zyciorysie zawiele ich niebyło ale są takie które obejżałbym ponownie np. Siedlisko i to jedyny serial ktory obejżałem od a do z iczekam na pononą emisje e tv. Polecam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2006 3:43 am
Wiejka
stały bywalec

Obejrzałam Requiem...:D!!I bardzo mi się podobał...taka troszkę przerażona byłam pod koniec filmu..bo w poronaniu do horrorów(na których też się boję..:P)..ten był taki..prawdziwy..Oczywiscie t nie jest film..ale naprawdę polecam...Ciekawa interpretacja reżysera..:P...

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2006 9:52 pm

Matrix, Władca Pierścieni, Mustang z Dzikiej Doliny, Shrek, Truman Show... i więcej nie pamiętam :]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/11/2006 11:13 pm
wrobel
bywalec

"Wichrowe Wzgórza" piękny film o pewnej miłość... polecam każdemu:) Ostatnio przeczytałem książke, ale prawde mówiąc film o niebo lepszy. Nie wiem co ten film w sobie ma, że mnie tak uwzieło:) Ktoś oglądał może? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/12/2006 6:57 pm
Admin
stały bywalec

Czytał, potem oglądał. Że też zapomniałem o [i] Wichrowych wzgórzach[/i], gdy wymieniałem swoje ukochane filmy. Dzięki za przypomnienie.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2006 12:21 am
wrobel
bywalec

I jak wrażenia odnośnie książki, a filmu? 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2006 1:46 pm
Admin
stały bywalec

Bardzo pozytywne. Film wspaniale oddaje nastrój i dramaturgię książki.
Nie będę oryginalny.. dla mnie jak w większości tego typu ekranizacji, książka zawsze jest najlepsza. Choć akurat tu film był pozytywnym zaskoczeniem, nie zawsze tak bywa, czasem dysonans pomiędzy książką a filmem jest nie do zniesienia. Ale to kwestia osobistego odbioru, każdy czytając tworzy sobie pewne obrazy, a ocena filmu głównie zależy potem od tego, na ile pokrywają się one z tymi pokazanymi w obrazie filmowym.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2006 4:38 pm
Apulejusz
bywalec

A ja lubię [i] [/i] Tam, gdzie rosną poziomki [i] [/i] Bergmana, irański film pt: [i] [/i] Dzieci niebios [i] [/i] i wszystko Kieślowskiego. Mogłabym oglądać te filmy bez końca. A z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych to wszystkie odcinki Simpsonów 🙂

[url=http://www.forumveg.webd.pl] [img]http://www.forumveg.webd.pl/album_pic.htm?pic_id=321[/img] [/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2006 5:11 pm
Wiejka
stały bywalec

Ja Step up widziałam..:D!!Fajne:D!!!!!!!!!!!!!!Po tym filmie zapisałam się na tańce i dalej chodzę..:D..
A oglądał ktoś PAmiętnik, albo Dom nad jeziorem:D??
Ten pierwszy jest cudny..:P...!!!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/12/2006 9:52 pm
Strona 7 / 13 Wstecz Następny
  
Praca