Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

wasze kultowe filmy  

Strona 9 / 13 Wstecz Następny
Reiha
stały bywalec

książka 100 razy lepsza. Polecam Ci też pozycję "Geisha z gion" - w niej główna bohaterka wyznań geishy sama prostuje przekłamania jakie "przytrafiły się " Arturowi Goldenowi.
PS ja też się pasjonuję Japonią i chętnie o tym pogadam.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/03/2007 9:57 pm
Zagadka
forumowicz

Lubię stare, polskie filmy, szczególnie komedie. Ewentualnie wojenne, katastroficzne. Generalnie jednak nie oglądam za wiele więc nie popiszę się wiedzą. Przypominam sobie, że podobał mi się "Shrek", "Piraci z Karaibów..." eee co tam jeszcze... skleroza 😉

kocham wszelkiego rodzaju filmy anime

Z anime to oglądałam "W Krainie Bogów" czy jakoś tak i podobał mi się film 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2007 2:59 pm
elis99
bywalec

Osobiście uwielbiam filmy z Louisem de Funesem wszystkie są dla mnie kultowe.Film który pokochałam od pierwszego obejrzenia był ''Grease'' miłość ta trwa do dziś.. Ostatnio miałam okazje(w końcu) zobaczyć ''Fuckimg Amal'' świetny film. Jeszcze może wspomne o ''Testosteronie'' ,szczerze to myślałam sobie że to bedzie totalny badziew a tu niespodzianka ,uśmiałam się strasznie 😀 Choć niepowiem feministką raczej ten film się niespodoba..

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/03/2007 4:41 pm
melanrz
bywalec

Jestem maniakiem TUNINGU wiec wszelkie filmy typu Fast & FURIOUS czy TAXI sa dla mnie niemalze Bogiem

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/04/2007 2:41 am

[b] Jasminum[/b]. Ja się nieczęsto zakochuje w muzyce czy filmach, bo jestem pod tym względem straszna perfekcjoistką. Ale tu jestem zauroczona do granic.

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2007 3:26 am
elhija
rozmówca

"Geisha z gion" - w niej główna bohaterka wyznań geishy sama prostuje przekłamania jakie "przytrafiły się " Arturowi Goldenowi.

przytrafiły? 😉 przypadkiem. Czytałam obydwie książki. Ta "prawdziwa" jest lepsza. Wolę prawdziwe historie.
Uwielbiam "Dzieci z Bullerbyn"za tę nieziemską sielankę...

...poi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 1:26 am
Asia
 Asia
bywalec

Moje ulubione filmy...hmm...sporo ich jest...dzieki wam obejzałam "Efekt motyla" (dużo osób tutaj mówiło,ze to swietny film,a ja sie z tym zgodze 🙂 ),a tak to uwielbiam
- "Gniew oceanu"- smutny...zawsze rycze
-lubię też "Forrest Gump"-suuper,
no i lubię taki jeden(kurde ale nie pamiętam tytułu ;/ ) z Tomem Hanksem,rozbił sie na wyspie i miał za kolegę piłkę do gry w siatkę(czy moze mnie ktoś oswiecić a propo tytułu?? 😛 )
A z polskich to :
-"Wszyscy jesteśmy Chrystusami"
-"Edi"
-"Seksmisja"
-"Kiler"
Aaa no i jeszcze "Shrek" 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 2:21 am
vanityy
bywalec

Wichrowe wzgórza, ale najbardziej najbardziej to zdecydowanie ZAKOCHANY SZEKSPIR i jeszcze jest taki jeden ale tytułu nie znam .. ogladałam do o 4 rano po nocy sylwestrowej po imprezie, zapadł mi w pamieć.. trza sie bedzie dowiedzieć cóż to takiego było c(:

AA i jeszcze na youtubie oglądam dniami i nocami "Za chwile dalszy ciąg programu" "telewizja osiedlowa" "krąg obfitości" 🙂 🙂 leję przy tym ze śmiechu 🙂 🙂 no tak ale to nie filmy c(:

Skleroza 🙂 jeszcze szybcy i wściekli 🙂

[edytowane 31/7/2007 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/06/2007 3:17 am
marcyha
początkujący

jaaany, nikt nie podał mojego kofanego: THE BIG LEBOWSKI 🙂
dla zainteresowanych dwuminutowa wersja skrócona 😉 : http://www.youtube.com/watch?v=RqtgfjkB6Pg
i jescze Cztery pokoje 😀 (najlepsza rola Banderasa jak dla mnie 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 5:50 am
Kejuw
forumowicz

Ej ludzie wiecie że zmarł wybitny Szwecki reżyser, Ingmar Bergman, same kultowe filmy zrealizował, kalsyka światowego kina nie tylko europejeskiego: Goście Wieczerzy Pańskiej, Siódma Pieczęć. Sceny z Życia Małżeńskiego,Jak w zwierciadle.
To jest ogromna strata dla kina, nikt tak nie potrafił ująć problemów współczesnego społeczeństwa jak on, kryzysu wiary i osobowości,szkoda

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2007 2:26 pm
Anka:)
początkujący

Na pierwszym miejscu niezastapione GODZINY za klimat przekaz muzyke orginalnosc i wspaniala gre wszystkich 3glownych bohaterek...A oprocz tego powalila mnie Tanczaca w ciemnosciach - Bjork byla tam [u] genialna[/u] do tego jej wokal...boski film 🙂
Strasznie mi sie podobalo tez Dogville, Porozmawiaj z nią, Źródło, Babel, Pachnidło...
A nawet lubie 3 filmy polskiego kina 😀 - Plac zbawiciela, Pręgi - i tak zmieniajac tematyke na komedie - Nigdy w zyciu 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2007 11:00 pm
XadmozX
forumowicz

Zdecydowanie i bezapelacyjnie najlepsze dla mnie są:
"Przed wschodem słońca"
"Przed zachodem słońca"
to dla tych którzy lubią przegadane filmy które porywają bez większej akcji

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/03/2008 1:05 am
Stanisław
weteran forum

"Odyseja kosmiczna 2001" Stanleya Kubricka. 😎

[edytowane 1/5/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2008 2:39 am
Koniara
stały bywalec

Eeee...
Upiór w Operze 😀
Chcoiaż film był troche wg mnie kiczowaty (np. właniające się zapalone świeczniki z wody;] ) i nie podobał mi sie głos Christine, to i tak można się zakochać w tym filmie, w tej muzyce i w tej histori. Nie wiem czmeu, ale tyle razy już widziałam ten film, ze 4 razy przeczytałam książke xD a nadal rycze jak bóbr na końcówce. 😀 Dobra, kończe już z Upiorem.

Fajna też była Mgła, ale nie ta taka z ludźmi którzy mieli trąd, tylko ostatnio znalazłam jakąś (to horror był) o takim jakby mutancie, takim wielkim pająku. Podobał mi się. Chcoiaż koniec mnie zdziwił, był taki... no inny. Innego końca się spodziewałam.
Zresztą kto ma ochote niech obejrzy to się przekona 😀 To wg mnie falm dla fanów wielkich pajaków i innych gigantycznych stworów. 🙂

300, i parodia 300 też była fajna 😀
Apocalypto, Labirynt fauna, Wzgórza mają oczy I i II .

Drakule też są fajne 😀 Chcoiaż oglądałam ostatnio Królową Potępionych, i nie podobał mi się ten film.Był taki... dziwny. Zero strachu, ani nic.

Aaa.. zauważyłam że ktoś tam pisał o bajkach ^
😀 To ja mimo wszystko uwielbiam bajki mojego dziecinstwa. Dextera, Atomówki ( no tak, tak 😀 beznadziejne ale jak bylam mała to je oglądałam) i mój ulubiony Johnny Bravo! 😀 Uwielbiam tą bajke. Tom i Jerry, no i kiedyś była taka bajka, teraz już jej nie widuje: Struś pędziwiatr czy jakoś tak. 😀 Fajna też była...

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2008 3:21 am
Kokoro
forumowicz

"Cast away. Poza światem" Za każdym razem łzy same lecą kiedy piłka odpływa 😉 Ponadto muzyka jest piękna!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/05/2008 3:25 am
Strona 9 / 13 Wstecz Następny
  
Praca