Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Klub miłośników zimy 😀  

Strona 5 / 6 Wstecz Następny
roxanne007
rozmówca

ubóstwiam narty :heartpump: żałuję, że tak długo nie dawałam się przekonać, ale po prostu uparciuch jestem i zawsze wiem kiedy jest na mnie czas 🙂 słyszałam dziś w radiu, że warunki na narty są sprzyjające

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/02/2009 11:07 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Ach, nawet nie mów, tak bym pojechała, nawet mama mi ostatnio powiedziała, że mi narty kupi, moje wymarzone Rossigniolki :heartpump: ale czasu wciąż nie mam 🙁 Ani towarzystwa :/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 1:13 am
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Och , jak miło gdy przybywa nam miłośników nie tylko zimy ale i nart. :love:

Bo to dobry sposób jest by polubić zimę zakładając właśnie narty lub coś w tym stylu na miarę swoich preferencji. Tak , tak , wtedy zima jest znośna i wydaje się być znacznie krótsza. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/03/2009 6:11 pm
shane123
początkujący

Ahhh, Zima to jest to. Nienawidze gorących popołudni, wtedy az człowiekowi sie z domu nie chce ruszac 🙂

... i na wieki być panią dla samej siebie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/03/2009 11:40 pm
StellaArtois
weteran forum

a je chcę już wiosnę!!! i LATO!!! Mam już dosyć szarości na zewnątrz i okropnego śniegu, który codziennie rano pada, a kysz zimo!!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 12:11 am
Loviisa-chan
stały bywalec

Wiem, że strzelam sobie samobója, ale w tym roku wyjątkowo też już mam dość, i chcę moją drugą ulubioną porę, jaką jest wiosna 😛 I słoneczko.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 9:56 am
Bellis_perennis
Famed Member

Mam nadzieję, że od przyszłego weekendu będzie już ciepełko:) jak byłam ostatnio w lesie to widziałam, że drzewa wypuściły pąki. Jeszcze przez ten śnieg niestety się nie rozwinęły ale juz niedługo........... Ach... Nie mogę się doczekać:) teraz to takie nie wiadomo co. Ani zima ani wiosna. Nie lubię tak 😡

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 12:15 pm
Lily
 Lily
Famed Member

aaaa, jak widzę miłość do zimy trochę osłabła 😀

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 12:36 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Żeby to była prawdziwa zima taka ze śniegiem i mrozem... a to było nie wiem co , 2 stopnie na plusie i deszcz, szaro i smutno i brak słońca... wszyscy mamy dość
😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 1:33 pm
Lily
 Lily
Famed Member

Bez śniegu i mrozu? U mnie i śnieg, i mróz, wczoraj było -2 i całkiem biało, w ogóle w tym roku śniegu napadało za wszystkie te lata bezśnieżne. Gdyby było w plusie i deszcz, to bym narzekała na pluchę,a nie zimę 🙂 A tak to niby wiosna w kalendarzu, a za oknem 5 razy dziennie śnieżyca...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 1:38 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

U mnie było na plusie a padający śnieg się szybko rozpuścił. Marzec w tym roku był wyjątkowo zimny. A gdy byłam w Wiśle pod koniec stycznia to połowa tras narciarskich była zamknięta z powodu braku śniegu i mrozu ( armatkami nie dało się narobić ) 😉 ; śniegu jak na lekarstwo. Ale dzisiaj wiosnę czuć w powietrzu z czego bardzo się cieszę . 🙂

[edytowane 26/3/2009 przez Ayna]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 1:51 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

już dajcie spokój z tą zimą już WIOSNA :hiya: :hiya: :hiya:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 9:58 pm
StellaArtois
weteran forum

U mnie leży śnieg i jest zimno 🙁
Wiosno, pokaż się...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 11:13 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Jazz, jaka wiosna o.O? U mnie resztki śniegu i -5 st

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/03/2009 11:29 pm
shane123
początkujący

AHhh, teraz czekac kolejne ok.10 miesiecy na prawdziwą, mroźną, śnieżną ZIMĘ ! ;]

... i na wieki być panią dla samej siebie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/03/2009 8:44 pm
Strona 5 / 6 Wstecz Następny
  
Praca