Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim jesteście w związku?  

Strona 12 / 28 Wstecz Następny
Dyzio
stały bywalec

[b] Śmiej sie bardzo często
I miej dobrą minę.
Łap szczęście za ogon
i duś jak cytrynę[/b] 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 3:23 pm
StellaArtois
weteran forum

Uśmiechy, spojrzenia, trzepotanie rzęsami, jak najbardziej wskazane. Ponadto należy pamiętać o tym, że:
- mężczyźni są prości
- są wzrokowcami
- boją się inteligentnych kobiet

xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 3:33 pm
Dyzio
stały bywalec

Należy pamiętać również o tym, że :
- kobiety są skomplikowane
- też są wzrokowcami
- boją się brutali choć czasem marzą o takich.
🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 3:39 pm
sublime86
bywalec

O mężczyznach dodałabym jeszcze:
-przewrażliwieni na swoim punkcie- patrz replika wyżej 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 4:13 pm
Katinka
bywalec

Należy pamiętać również o tym, że :
- kobiety są skomplikowane
- też są wzrokowcami
- boją się brutali choć czasem marzą o takich.
🙂

Hm.. większość moich koleżanek (i ja również) lubią właśnie brutali :red:
Oczywiście są też kobiety lubiące wrażliwych i ciepłych facetów :red:

Ostatnio czytałam jakis artykuł ,że faceci są wzrokowcami, a kobiety dotykowcami, nam samo patrzenie nie wystarcza 🙂 choć osobiscie jestem zdania, że nie powinno się uogólniać jacy są faceci, a jakie kobiety, bo to raczej kwestia osobowości, a nie płci...

Ja również jestem nieśmiała, ale tylko gdy poznajęnową grupę osób, przy pojedynczych jednostkach czuję sie swobodnie :red:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2009 8:55 pm
Dyzio
stały bywalec

Ostatnio czytałam jakis artykuł ,że faceci są wzrokowcami, a kobiety dotykowcami, nam samo patrzenie nie wystarcza 🙂

Ja gdzieś czytałem, że kobiety lubią jak mówi się do nich czułe słowa jednocześnie głaszcząc delikatnie po włosach :spryciarz:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 12:03 am
Bellis_perennis
Famed Member

Apropos czułych słówek. 🙄

Nie wiem dlaczego ale większość mężczyzn w mówieniu czułych słówek nie jest zbyt oryginalna. Czy nie lepiej nic nie mówić i wczuć się w chwilę niż bełkotać coś co mówiło się do trzech wcześniejszych... Aż niedobrze się robi :casstet: Może jestem czepialska ale nigdy nie powiedziałabym do obecnego tego samego co do eks. Okropne :mad2:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 12:16 am
StellaArtois
weteran forum

Napisałam 3 zasady z przymrużeniem oka, które na ogół się sprawdzają : )
Nikomu nie chciałam pojechać, wiadomo, że nie każdy jest taki sam : P

Nie wiem dlaczego ale większość mężczyzn w mówieniu czułych słówek nie jest zbyt oryginalna.

Tiiaa...Coś, co usłyszysz od każdego: "Masz piękne oczy". xD

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 1:06 am
hipiska
weteran forum

Tiiaa...Coś, co usłyszysz od każdego: "Masz piękne oczy". xD

Nie od każdego. Niektórzy wysilają się na większą "oryginalność" i mówią "Masz piękne włose" przeczesując je palcami 😉

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 2:38 am
Ktosiek
stały bywalec

Będę nieskromna i powiem, że ja naprawdę mam piękne oczy 😀
Nieważne co on powie, tylko czy zabrzmi to szczerze, z zachwytem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 2:58 am
Lily
 Lily
Famed Member

O mamo. Ja na szczęści nigdy nie słyszałam komplementów od żadnych facetów, a przynajmniej tych dotyczących wyglądu. No cóż, przynajmniej uniknęłam banałów.
Co do mięsożerności to naprawdę trudno żyć w getcie wegetariańskim, jak nie facet to teściowa mięsożerna. I jakoś trzeba współistnieć, choć czasem ciężko.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 3:21 am
Dyzio
stały bywalec

To widać na avatarze. Przepełnione miłością i wdzięcznością, mówiące: mam do Ciebie pełne zaufanie :spryciarz:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 3:23 am
Lily
 Lily
Famed Member

To widać na avatarze. Przepełnione miłością i wdzięcznością, mówiące: mam do Ciebie pełne zaufanie :spryciarz:

padłam :angel:

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 3:25 am
bułek
forumowy expert

Wolicie dziewczyny usłyszeć tekst w stylu: "Masz piękne oczy" czy "Masz piękne ślepia" :P?. To drugie jest bardziej oryginalne, ale pasuje do jakiegoś monstra rodem z Wiedźmina Sapkowskiego ;).

Ehh.... kobiecie trudno dogodzić, gdyby facet nie powiedział komplementu to mowiłbyście że Was nie szanuje albo nie kocha. Jak wysilił wszystkie szare komórki i coś wymyślił to od razu źle :P.

Smakowite przepisy wegańskie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 1:01 pm
rubia
forumowy expert

Tiiaa...Coś, co usłyszysz od każdego: "Masz piękne oczy". xD

Ja tam raczej słyszę, że mam "piękne, zmyslowe usta" 😀
A poważnie: chyba mam wyjątkowe szczęście, że trafiam na facetów, którzy mówią oryginalne komplementy. Zresztą, zgadzam się zupełnie z tym co napisała Blanka- nie ma sensu szufladkowanie ludzi ze względu na płeć. I naprawdę warto przełamać nieśmiałość! Gdybym wiele lat temu nie dała się przekonać znajomym do pójścia na "randkę w ciemno" z nieznanym facetem, dziś nie byłabym z moim ukochanym mężem. Z kolei moja przyjaciółka, która narzeka na samotność, uważa chyba, że nie musi nigdzie wychodzić ani z nikim się spotykać, bo i tak "książę z bajki" ją znajdzie. I tak sobie czeka i czeka...i, niestety- chyba jeszcze długo poczeka. Czasem trzeba wziąć los w swoje ręce!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2009 1:45 pm
Strona 12 / 28 Wstecz Następny
  
Praca