Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Z kim jesteście w związku?  

Strona 3 / 28 Wstecz Następny
braad
stały bywalec

a kazdej dziewczynie umiem wytlumaczyc, ze jedzenie miesa nie jest ok i w ten sposob "produkuje" dziewczyny o sklonnosciach do wege 😛

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2008 12:44 am
agata18
bywalec

braad przydatna cecha 😀

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/12/2008 1:03 am
Filomena
bywalec

Zdałam sobie ostatnio sprawe, że nie już potrafiłabym się związać z nie-wege...
mam już dosyć upokarzania, wyśmiewania, nietolerowania... trudno, najwyżej zostanę stara panną 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2009 12:23 am
jazz
 jazz
stały bywalec

nigdy nie miałam partnera "wege" ,a ostatni mięsożerca z mięsa nie zrezygnował na moment ,ale nawet słówkiem nie pisnął na temat mojego jedzenia (pod tym względem był kochany) robiąc zakupy zawsze czytał czy mogę to jeść i szykował jedzenie dla mnie w osobnych naczyniach. kurcze naprawdę teraz widzę że był pod tym względem super 😮 a jak robiłam jedzenie bez słówka jadł co podałam.
mogła bym być z mięsojadem pod warunkiem szacunku wobec mojej diety.
miłość nie wybiera...

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/01/2009 3:27 am

Można żyć, życie składa się nie tylko z jedzenia.
To dalej może być dobry człowiek.

dobry.. w jakimś sensie na pewno tak, ale uświadamianie go byłoby wielce wskazane.

[edytowane 19/5/2011 od Paulina160587]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2009 1:49 am
Sagamore
stały bywalec

cóż wygląda, że wszystko zależy od ludzi i relacji w ich związku..

ja jestem sam więc to dla mnie spekulacje. Myślę sobie jednak, że gdybym kogoś kochał to potrafiłbym zaakceptować, że ta "druga połowka" spożywa mięso (chociaż druga lodówka obowiązkowa)

no i tak - człowiek jedzący mięso może być dobry to oczywiste, oczywiste jest też że nie jedząc mięsa będzie lepszy 😎

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 1:54 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

No cóż Paulina, masz bardzo naiwne i niedojrzałe podejście do życia, jesteś jeszcze nastolatką, zgadłam ? Jeśli się w kimś zakochasz, to nie będziesz patrzeć, jaki ten ktoś jest tylko będziesz go kochała [b]bez względu[/b] na to, jaki jest. Serce nie sługa : >

[edytowane 3/2/2009 od Loviisa-chan]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 3:49 pm
ramona
początkujący

Witam. Jestem tu nowa.Kilka dni temu zostawił mnie mięsojad i teraz szukam tylko kogoś wege .Juz nigdy nie chce robić kotletów z miłości do faceta. :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 4:16 pm
Olla
 Olla
bywalec

Słusznie ramona. Kobieta zawsze musi stać twardo na ziemi i zawse polegac na sobie przede wszystkim. I dyktowac wrunki, bo jak sie komus nie podoba to poprostu odchodzi. A my zostajemy z własnym sposobem na życie.

[edytowane 3/2/2009 przez Olla]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 5:14 pm
Bellis_perennis
Famed Member

Do niedawna myślałam, że związek to TYLKO z wegusem ale... To się zmieniło. Można przecież być dobrym człowiekiem jedząc mięso prawda? Jest masa czynników na które składa się wartość człowieka. Ale kotleta bym nie zrobiła swojemu facetowi... Nie robię rodzicom i oni to szanują jedzą wege-żarcie które im przygotuję i nie marudzą. To już jest faza akceptacji 🙂
Ramono spotkasz tego jedynego 🙂 jestem dziś wróżką 🙂
Loviisa a Ty jak zawsze masz racje to co napisalas nic dodac nic ujac 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 5:18 pm
Nela89
bywalec

Czy jest tutaj jeszcze Złoty_Księżyc? Kiedyś prowadziliśmy w tym temacie rozmowe i mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie.. Jeśli rodzice Twojej dziewczyny zaproszą Cię na obiad/kolacje a na stole będzie mięso, to co zrobisz? To tylko pytanie, a nie atak na Ciebie. Odpowiedzieć może w zasadzie każdy. 🙂 Skoro nie chcecie tworzyć związku z mięsożercami i uwłacza wam obecność mięsa na stole, jak reagujecie np., kiedy ciocia/kuzynka/potęcjalna przyszła tesciowa 😛 podają mięso?

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 5:34 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

Można przecież być dobrym człowiekiem jedząc mięso prawda? Jest masa czynników na które składa się wartość człowieka.

Jak najbardziej się zgadzam : )

Loviisa a Ty jak zawsze masz racje to co napisalas nic dodac nic ujac 😀

; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 5:54 pm
Dyzio
stały bywalec

Witam. Jestem tu nowa.Kilka dni temu zostawił mnie mięsojad i teraz szukam tylko kogoś wege .Juz nigdy nie chce robić kotletów z miłości do faceta. :((

Popieram :hiya: Jednak miłość chodzi swoimi drogami i czasem wiążą się ze sobą różniejedzący.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 7:08 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

quote:Witam. Jestem tu nowa.Kilka dni temu zostawił mnie mięsojad i teraz szukam tylko kogoś wege .Juz nigdy nie chce robić kotletów z miłości do faceta. (

jeśli robienie "kotletów" nie było dla ciebie przyjemne (co w zupełności rozumiem) to dlaczego to robiłaś, miłość tego nie tłumaczy?!
a może to on ciebie za mało kochał żeby zaakceptować to że jesteś wege?
możesz stworzyć wspaniały związek z mięsojadem pod warunkiem że będzie szanował twoje przekonania.

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 8:49 pm
ramona
początkujący

Dzieki Bellis_perennis tez w to wierze. Ogólnie to był taki chory związek i trwał ponad sześc lat . Jakiś czas nie miałam pracy i dlatego ze on mnie utrzymywał robiłam mu to mięcho bo on taki biedny i głodny przychodził z pracy.Byłam głupia.

[edytowane 3/2/2009 przez ramona]

[edytowane 3/2/2009 przez ramona]

[edytowane 4/2/2009 przez ramona]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/02/2009 10:46 pm
Strona 3 / 28 Wstecz Następny
  
Praca