Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Szukam wegeprzyjaciółki ze Szczecina  

Proekologia
świeżaczek

Cześć,

Ja od wielu lat poszukuje osoby z którą bym mógł zbudować trwały związek i założyć wege rodzinę. Wiem , ze w dzisiejszych czasach internetowych randek, czaterii , profili, telefonów, smsów itp trudno znaleźć osobę na lata i całe życie. Każdy z nas ma brak czasu dla rodziny, siebie i przyjaciół cóż dopiero na tworzenie poważnego i trwałego związku. Biegamy w ta i z powrotem, studiujemy, pracujemy, robimy kariery świat pędzi jak oszalały... Myślę, że każdy z nas powinien się zatrzymać spojrzeć za siebie ocenić jak zył do tej pory i jak zamierza spędzić resztę życia.

Wiem, że nie zawsze byłem zadowolony z tego co robiłem w życiu. Każdy ma jakieś słabości i złe chwile za sobą. Nikt nie jest doskonały, każdy ma pewne wady. Dziś wiem, że dużo bym dał za zbudowanie poważnego związku, który opierał by się przede wszystkim na przyjaźni.Przyjaźń i zrozumienie jest najważniejsze bez tego nie ma prawdziwej miłości ani trwałego związku.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej zachęcam do kontaktu. Tu nie zawsze jestem. Codziennie jestem dostępny na Serwisie Proekologia.pl mój profil To Przemek Kowalewski.

Trzymajcie się ciepło. Na końcu zachęcam wszystkich do uprawiania jogi i głębszej medytacji to sprawi, że nabierzemy dystansu i się wyciszymy to pomaga w tym świecie.

www.proekologia.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/12/2008 1:24 pm
  
Praca