Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ulubione smaki.  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
02/04/2007 1:04 pm  

Wiem, że był temat, co jecie, gdy jesteście naprawdę głodni. Ale ja chciałam zapytać o trochę co innego.
Jakie są Wasze ulubione smakołyki, niekoniecznie na duży głód, ale takie, bez których raczej nie wyobrażacie sobie życia? Które poprawiają Wam humor...
Dla mnie to czekolada (niestety:-p), masło orzechowe, banany.
Twarożek z czosnkiem.
Kasza jęczmienna odsmażona na maśle:-)
Truskawkowy Danone do picia (na szczęście bez żelatyny i koszenili 😛 )
Zielona herbata- nie do jedzenia, ale trudno 😉


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
02/04/2007 2:56 pm  

Ja uwielbiam zajadać się jabłkami, poza tym podjadam orzechy-włoskie, laskowe, nerkowce i brazylijskie 😛 😀 Do tego jeszcze dochodzą suszone owoce 🙂


OdpowiedzCytat
elis99
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 219
02/04/2007 4:49 pm  

Smakołyki bez których niewyobrażam sobie życia.... hmm Owoce,kocham owoce :heartpump: 😛 i moze to dziwnie zabrzmi ale smak.. wody,zwykłej zimnej wody to jest coś bez czego byłoby mi też cięzko żyć.Lubie soki,herbate ale to nie to samo co ''czysta'' woda.. :red:

I'm so sick of fights I hate them .. Come on let me hold you touch you feel you


OdpowiedzCytat
nader_1973
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 31
02/04/2007 5:08 pm  

Musli ruzne smaki.Pychota!!!


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
02/04/2007 6:38 pm  

Pod względem owoców to ja jestem akurat "lewa". Mało co lubię. Banany, gruszki, ananasy, kiwi, truskawki czasem, brzoskwinie, mandarynki, awokado... Jabłek nie jem od wczesnego dzieciństwa i w ogóle raczej jem bardzo mało owoców. Wolę warzywa.


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
02/04/2007 7:00 pm  

Moim ulubionym przysmakiem jest....yymm sama nie wiem... ostatnio pomarańcze 🙂 i tak ogólnie to też tak jak siwcia uwielbiam orzechy(nerkowce szczególnie:)) Aaa i przypomniało mi się...kasza manna(grizik :D)
No i tak jeszcze....to biała czekolada...naprawde staram się bez niej żyć ,ale czasami ulegam 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
02/04/2007 7:04 pm  

Orzech, kawa, oregano, grzyby, cynamon i masa innych 🙂 Podobno palacze tracą zmysł smaku i węchu. Ciężko by mi z tym było.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Fatty
weteran forum
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 2286
02/04/2007 7:18 pm  

Uwielbiam cynamon, bardzo przepadam za bananami i ryżem(najchętniej brązowy).
Bez kawy ja nie budzę się do życia- kawa musi być! 😉

Czekolada jest dla mojego podniebienia istną rozkoszą, ale jednak żyć bez niej mogę -jednakże gdy jest w moim zasiegu to się jej nie oprę.

Białowieska się Puszcza.


OdpowiedzCytat
Paulina_p
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 239
02/04/2007 8:17 pm  

ja również cynamon+jabłka (pycha)a do tego orzechy, papryka pod różnymi postaciami, pomarańcze, banany, marakuja, pomidory, wafle(andryty) domowej roboty, i wiele innych
Nienawidze natomiast sałaty


OdpowiedzCytat
ptakbezglowy
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 457
02/04/2007 9:22 pm  

Uwielbiam grzyby... grzyby i jeszcze raz grzyby.
Np boczniaki potraktowane okrutnie sosem sojowym.

Suszoną paprykę (suszone warzywa).

Sos sojowy na pascie z boczniaków... oliwę z oliwek na chlebie zamiast masła.

Pomarańcze najlepiej takie które maja dzieci.

Cętkowane banany.

Kocham cukier puder na gofrach (których przed erą wege nie znosiłam.)

Czy słodkie ale twarde pomidory.

Właściwie to mój smak wciąż sie stabilizuje... odkąd jestem wege lubię włąściwie wszystko i nie mam wyczulenia na subtelności. Jak małe dziecko które z czasem staje sie wybredne.

ps. Czekolada? Jezu... kiedy jadłam czekoladę Milkę czułam że wyżej nie ulecę w smakowych doznaniach... smak nieprawdopodobny. Zwlaszcza taka naprawdę świeża, rozwarstwiająca się krucha i delikatna. Teraz jednak staram się unikać Milki i jadam ja wtedy kiedy dostane od dziadków.

[edytowane 2/4/2007 od ptakbezglowy]


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 294
03/04/2007 2:01 am  

Herbata. Ogólnie pojeta. Czerwona, zielona, rooibos, ostatnio rumianek. Bez herbaty jestem chora. Nie moge sie tez uwolnic od smaku razowego chlebka, chociaz wiem, ze nie powinnam go duzo jeśc. Lubie bardzo placki ziemniaczane 😀 chciałam kiedyś zrobic taki duzy placek ziemniaczany, ale boje sie, że nie wyjdzie. Kocham tez paste z awokado, które jest moim największym wegetariańskim odkryciem (: . Kiedys myslałam, że nie bede umiała zyc bez czekolady i jogurtów. A teraz na oba produkty patrze bez większego poruszenia. Lubie suszone owocki, najbardziej śliwki i daktyle. Nie mam raczej tez jedzonka nader ulubionego. Oprócz herbaty 😛

koskaan


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
03/04/2007 12:46 pm  

spoko-wyjdzie duży placek tylko trudno później przewrócić na drugą stronę 😛 heh, jem placki minimum raz w tygodniu(i je kocham:D) cowięcej: również herbata(ostatnio staram sie ograniczyc picie kawy)dalej idac...suszone banany(mniami) i włąsnie staram sie zrezygnowac na stałe z czekolady ale ciężko mi będzie:))))

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
10/07/2007 6:42 am  

Placki ziemniaczane rządzą! ^^
A poza tym banany, kawa, herbata, orzechy, słonecznik, i cała masa innych rzeczy, o których już zapomniałam, ale warte są wymienienia. ^^, np. tort orzechowy 😛
Ogólnie uwielbiam jeść ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
28/07/2007 6:24 pm  

hmmm....
Bez czeggo ja nie moge zyc ???
Napewno nie bez rodzynek , wody nie gazowanie (arctic) , bananow , marchewki , wogole nie bez owocow, wiele jest takich rzeczy.

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
waszakicia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 606
28/07/2007 6:56 pm  

Banan + truskawki z cukrem mmmmmm 😛
gorzka czekolada 🙂
Rodzynki :*:*
orzechy włoskie mniam!
cola --niestety :/
pomidory 😀
kartofelki z koperkiem
Koper do wszystkiego 😀
uwielbiam koperek 😛


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca