Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ŁAaa... ja już nie chcę chudnąć :/  

Strona 5 / 5 Wstecz
  RSS

StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/12/2008 11:01 pm  

nie znam ani jednej osoby, której udało się trwale przytyć (oprócz tych, które przytyły po urodzeniu dziecka), ale znam mnóstwo osób, którym udało się schudnąć, to mnie tylko utwierdza 😉
ale nie ważne


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
16/12/2008 11:03 pm  

A ile znasz osób, którym nie udało się schudnąć? 🙂

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
16/12/2008 11:04 pm  

hm...jedną 😉


OdpowiedzCytat
Loviisa-chan
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 637
16/12/2008 11:58 pm  

Hm, ja jestem dosyć szczupła ale już się w sumie polubiłam i zaakceptowałam ten stan rzeczy, nie ma sensu walczyć z czymś czego się nie zmieni 🙂 A w końcu wszystkie koleżanki mówią, że chciałyby tak wyglądać, to niech im będzie ;P


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
17/12/2008 6:09 pm  

no ok, wystarczy więc unikać tych tłustych potraw i słodyczy

To nie do końca taka prawda.
Jeśli mam jeden z "superzabieganych tygodni" i zamiast czegoś porządnego jem dużo słodyczy, to od razu wiem, że ważąc się pod koniec tygodnia będę o 1-2kg lżejsza.
Ale to chyba tylko dowód, że szkodzą 😉


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
17/12/2008 6:17 pm  

Hehe, jakie piękne niezrozumienie 🙂 Zależy, po której stronie się stoi, każdemu wydaje się, że jest po tej gorszej. Mi się na przykład wydaje, że lepiej jest być chudzielcem i łatwiej jest utyć - można to robić przez cały rok, jeść co się chce, z kupnem ubrań zawsze luzik. A żeby schudnąć nie "wystarczy" unikać słodyczy i tłuszczu, bo nie tylko od nich się tyje. Trzeba się ciągle pilnować, a jak się nie upilnuje, to ma się wyrzuty sumienia. Biegać można - kiedy warunki pogodowe dopisują... itd, itp. Z resztą, co ja będę się produkować - trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie łąki i raczej nie spodziewam się szybkiego porozumienia 🙂

Zgadzam się w 100% 🙂 Mi przytyć bardzo łatwo, schudnąć bardzo trudno, a jak chodzę głodna to jestem nerwowa i myślę tylko o jedzeniu - w zasadzie każda dieta wymaga bardzo silnej samokontroli, a to naprawdę męczy. Wolałabym dla odmiany pobyć trochę chuda, chętnie się zamienię :>
PS co do tego unikania tłustych potraw i słodyczy, to ja akurat obserwuję, że przede wszystkim nie mogę jeść chleba, kasz, makaronu - słodycze nie są tak istotne, bo jem ich niewiele, jeśli sobie odmówię tego jednego batonika to na pewno od tego nie schudnę, natomiast jeśli zrezygnuję z chleba i wszelkich węglowodanów złożonych, to i owszem. Tylko że ja akurat należę do lubiących chleb, więc ile można tak wytrzymać?

[edytowane 17/12/2008 przez Lily]

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
17/12/2008 9:08 pm  

Mnie do schudnięcia wystarczy, że ograniczę TROCHĘ węglowodany (z wyjątkiem słodyczy, bo tych praktycznie nie jadam od -nastu lat) i zaaplikuję sobie więcej ruchu, a efekty są czasem widoczne gołym okiem już po tygodniu. Zawsze tak miałam, ale wszyscy mnie straszyli zmianą metabolizmu i gospodarki hormonalnej po 30-tce, a tu proszę, jestem jakąś szczęściarą. 🙂 Natomiast faktycznie przytyć jest dużo łatwiej- jak się nie pilnuję to odzyskuję zgubione kilogramy z prędkością światła. 😡


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
20/12/2008 8:16 pm  

raczej bedac na wegetarianizmie powinno sie przytyc, bo przeciez sie je wiecej rzeczy macznych, makaronow itp

a kto każe tak jeść? nie ma obowiazku jeść więcej mącznych rzeczy, można jeść więcej warzyw 🙂

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
11/07/2009 12:13 am  

Na wegetarianiźmie można jak najbardziej przytyć!!! Ja miałabym problem przytyć na diecie wegańskiej, bo kiedy jem mniej jajek i produktów mlecznych od razu chudnę mimo, że w tym czasie jem mnóstwo owoców, makaronów itp.
Jednak nadal ważę za mało( 168, 46 kg ) i zastanawiam się co wprowadzić na stałe do diety, coś co jadłabym codziennie, co pozwoliłoby mi przytyć z 5 kg i co najważniejsze na stałe. Mój metabolizm jest taki, że jeśli szybko przytyję to też szybko potem tą wagę gubię.
Może ktoś mi doradzi co powinnam wprowadzić do codziennej diety? O orzechach i nieunikaniu tłuszczów typu oliwa i oleje wiem. O regularności posiłków też. Ilościow też jem chyba dużo. Na talerzu zawsze mam więcej niż rodzice np, a oni nie są niejadkami;-P

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
pmk
 pmk
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 219
11/07/2009 12:45 am  

Na diecie wegetariańskiej niewątpliwie bardziej się chudnie niż tyje, gdyż nie ma tych nieszczęsnych nie zdrowych tłuszczy zwierzęcych. A jak chce ktoś przytyć to frytki na śniadanie, na obiad i na kolacje oczywiście na dużej ilości oliwy, a ciałko samo przyjdzie i tu nie ma innej możliwości:(

Osobiście współczuje osobom, które są po mojej drugiej stronie, znaczy się mają problem z przytyciem, szczerze to nawet nigdy nie chciałem i nie chce być chudy, świat należy do masiarzy:P

A i jeszcze co do alkoholu, to trzeba pamiętać, że gdyby nie rum to do dzisiaj Ameryka nie byłaby odkryta!;)

Pozdrawiam

mn


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5 Wstecz
  
Praca