Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

ser żółty - czy dla wegetarian?  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
20/07/2008 12:27 pm  

Słyszałam o tym serze mam na myśli Holender ale nie widziałam czy on nie jest przypadkiem sprzedawany na wagę?
A ten drugi to mi się z ementalerem kojarzy , czy szukać go na półce z mlekowitą czy tez udać się do pani z wagą?

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
ugibugi
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 61
20/07/2008 8:33 pm  

Jeśli ktoś lubi pleśniowe to Turek są na podpuszce syntetycznej 🙂 Można je kupić prawie w każdym sklepie 🙂 Na nich napisane jest po prostu "podpuszczka", ale czytałam na jakimś forum, że ktoś dzwonił do zakładu Turek, gdzie zapewniono, że używa się tam jedynie podpuszczki syntetycznej. I w sumie wydaje mi się, że można temu wierzyć, gdyż podpuszczka naturalne, czyli odzwierzęca jest o wiele droższza 😀
Wniosek? Nie jedzmy eksluzywnych, bardzo drogich serów 😀 Wyjdzie nam na lepiej i naszym portfelom również 😛

COME AS YOU ARE


OdpowiedzCytat
leslie
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 415
20/07/2008 10:04 pm  

Ja właśnie ten z mlekovita kupuje razem z rodzinką.
Co by oni się najedli , a ja czasem tez mogła użyć do pizzy czy zapiekanki .
Szkoda tylko, że robią wszystkie tłuste sery a ten drugi to nie widziałam by był tak tani ,albo nie widziałam go w ogóle w sklepie:(

Niskotluszczowe bez zwierzécej podpuszczki dostépne w Tesco i Intermarche to
Holender i Ementalski
Poza tym jest w zgrzewkach "ser babuni" i drugi w plastrach nazwy nie pamiétam - sá drozsze

A topione nie sá przetapiane z zóltych?

o Ciesze sie z tego co mowisz bo holender to moj ulubiony ser ^^


OdpowiedzCytat
an
 an
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 360
21/07/2008 5:47 am  

Holender i Ementalski sa sprzedawane na wagé
"Ser babuni" ( i drugi w plasterkach - nazwé zapomnialam chyba jakas niepolska ) - w zgrzewkach - stala waga sá chyba tam gdzie maslo, margaryny itp

[edytowane 20/7/2008 przez an]

ania


OdpowiedzCytat
patusiek16
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 580
21/07/2008 2:18 pm  

Jak fajnie ,że turek można jeść jeszcze nigdy go nie jadłam a chciałam spróbować , za tymi innymi tez się rozejrzę kocham żółty ser 😀

Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd. Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz, jeśli tylko masz życie w swoich rękach. Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś? - Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.


OdpowiedzCytat
serowarpodlaski
świeżaczek
Dołączył: 9 lat  temu
Posty: 1
14/11/2014 3:15 pm  

aby być pewnym że w serze nie ma części zwięrzęcych trzeba kupować z pewnego źródła wtedy [url= http://serowarpodlaski.pl]ser wegetariański[/url] jest pewny


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
14/11/2014 3:18 pm  

Czyli w żadnym z Waszych serów nie stosujecie podpuszczki naturalnej?

P.S.
Twoja wypowiedź zabrzmiała dosyć dziwnie, bo ser się robi z "części zwierzęcych"... Zabrzmiało to tak, jakby w Waszym serze nie było mleka... 😀

[edytowane 14/11/2014 przez cienkun]


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca